سهمیه مسکن هر استان در طرح کلید به کلید مشخص شد‌

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان اینکه سهمیه مسکن هر استان در طرح کلید به کلید مشخص شده است، گفت: در قالب این طرح، امسال نوسازی ۱۰ هزار واحد مسکونی بافت فرسوده در دستور کار قرار دارد.

سهمیه مسکن هر استان در طرح کلید به کلید مشخص شد‌

به گزارش اقتصاد100 به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد آیینی‌ با اشاره به تصویب و ابلاغ آیین‌نامه اجرایی طرح کلید به کلید، اظهار داشت: در طرح کلید به کلید، امسال نوسازی ۱۰ هزار واحد مسکونی بافت فرسوده در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: سهمیه هر استان در طرح کلید به کلید مشخص شده است.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری تاکید کرد: توجه به نوسازی بافت‌های فرسوده و ترغیب و تشویق مردم، سازندگان و پیمانکاران به اهمیت نوسازی این بافت‌ها و همچنین ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی مورد تاکید دولت سیزدهم است.

معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه با اعلام افتتاح  ۱۰۸ واحد نوسازی مسکن در بافت فرسوده استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: یکی از این پروژه‌ها به تعداد ۳۰ واحدی نوسازی مسکن در شهرکرد و در زمینی به مساحت ۷۸۰ متر مربع قرار دارد؛ این پروژه دارای زیربنای ۵ هزار متر مربع و ۵ طبقه با ۴ پلاک تجمیع شده است.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران همچنین در خصوص نوسازی و بهسازی راه‌های استان چهارمحال و بختیاری توضیح داد: طی دو سال دولت سیزدهم ۱۵ میلیارد تومان قیر رایگان برای آسفالت معابر در شهرهای مختلف استان چهارمحال و بختیاری اختصاص یافته و در حال حاضر معابر خاکی شهرها در سطح استان آسفالت شده است.

پایان پیام/

وبگردی

ارسال نظر

 
.