اختصاصی اقتصاد 100/نماینده مردم تهران

نماینده تهران: قالیباف با نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ،رفتار خوبی با مجلس نکرد

اقتصاد 100-نماینده تهران در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: امروزمردم باهوشتر از آن هستند که وعده های بی خودی نامزدهای انتخاباتی را بپذیرند.

نماینده تهران: قالیباف با نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ،رفتار خوبی با مجلس نکرد

بیژن نوباوه نماینده تهران با اشاره به چالش های اقتصادی کشورافزود:مشکلاتی چون مسکن، تولید واشتغال وجود دارد اما نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید نحوه و چگونگی ایجاد مشکل و راه حل ها را بیان کنند.

وی با بیان اینکه شهید رئیسی تا حدودی برای حل مشکلات به سمت اصلاح ساختاری کشور گام برداشت خاطر نشان کرد:آقایان فکر می کنند با درآمدافزایی شرایط مردم بهتر می شود در صورتیکه تجربه 40 ساله نشان داده حتی در جایی که قیمت نفت به بشکه ای 150 دلار رسید رشدی بهمراه نداشت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم ایجاد نظم اقتصادی و اصلاح ساختار بانکی را از مهمترین اولویت های دولت آینده دانست و تصریح کرد: شعارهایی مثل مسکن می سازیم و یا تولید باید افزایش یابد، قبلا از سوی مقام معظم رهبری بیان شدند و در اسناد بالا دستی کشور نیز قوانین آن موجود است اما نکته اصلی چگونگی رسیدن و اجرایی شده این برنامه ها است.

نماینده تهران در پاسخ این سوال که عدم تحقق وعده های نامزدهای ریاست جمهوری ناامیدی برای مردم به دنبال خواهد داشت گفت:وعده دادن طبیعی است اما بیان مسایلی چون از بین بردن تحریم ها، چیزی نیست که در توان آنان باشد، چون تحریم از سوی دشمنانی اعمال شده که قصدی جز به زانو در آوردن مردم ندارند که به هیچ وجه اجازه این اتفاق داده نخواهد شد،امروز نحوه دور زدن تحریم ها بسیار با اهمیت تر از لغو تحریم ها است.

نوباوه درخصوص کاندیدا شدن قالیباف برای انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم گفت:قانون اساسی در ظاهر قضیه اجازه کاندیدا شدن را می دهد اما از نظر من کار صحیحی نبود چون ایشان با وعده و وعید از مجلس رای گرفت و برای مجلس مشکل درست کرد، همه می دانیم ریل گذاری توسعه کشور با مجلس است ودولت تنها باید مجری خوبی برای تصمیمات مجلس باشد، لذا درمورد مجلس دوازدهم رفتار خوبی صورت نگرفت.

 

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما