لیزینگ خودرو غدیر
لیزینگ خودرو غدیر
 • «لیزینگ پیشرو و نوآور»

  فعالیت اصلی شرکت در زمینه خرید کالای تجاری با دوام و مصرفی، انواع خودرو و وسائل نقلیه و ماشین آلات تولیدی و صنعتی، مسکن و محل کار، لوازم خانگی، وسائل و ابزار کار و واگذاری آنها به متقاضیان (اشخاص حقیقی و حقوقی) از طریق روش های عقد اجاره یا فروش اقساطی با هدف مشارکت در طرح های اقتصادی و توسعه ای کشور در قالب دستورالعمل اجرایی تأسیس، نحوه فعالیت و نظارت بر شرکت های لیزینگ ( بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ) انتشار و خرید و فروش سهام و اوراق مشارکت و هرگونه ابزار مشتقه مالی، در چارچوب ضوابط مربوطه.

  تاریخچه شرکت

  شرکت لیزینگ خودرو غدیــر (سهامی عام) بمنظور توسعه فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو و ایران خودرو دیزل در تاریخ 1381/11/09 تأسیس شد. در این راستا این شرکت توانست طبق اساسنامه خود با ضوابط و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس اورق بهادر با احراز سایر شرایط مندرج در دستورالعمل ، توفیق اخذ مجوز فعالیت مورخ 1387/10/15 از بانک مرکزی ج . ا.ا را بدست آورد.

  همچنین این شرکت برای هفتمین بار موفق به تمدید مجوز مورخ 1401/07/18 از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گردیده است.

  ماموریت و چشم‌انداز :

  ارتقای جایگاه شرکت لیزینگ خودرو غدیــر بعنوان سازمان پیشرو و نوآور در صنعت لیزینگ کشور از طریق ایجاد اطمینان در مشتریان و افزایش توان خرید بیشتر کالاهای مصرفی بادوام با هدف سود آوری و تامین رضایت ذینفعان .