4 زن سرشناس جهان عاشق این برند لوکس ایتالیایی هستند

طلا و جواهر اقتصاد 100: برند روبرتو کوین نسبت به رقیب کهن‌سال خود بسیار جوان به نظر می‌آید. شرکت روبرتو کوین برای اولین‌بار در سال 1996 فعالیت خود را آغاز کرده و به همین دلیل کمتر از 30 سال از زمان تأسیس آن می‌گذرد. این برند نگاهی نو را وارد دنیای قدیمی طلاهای ایتالیا کرده است.

4 زن سرشناس جهان عاشق این برند لوکس ایتالیایی هستند

برند روبرتو کوین Roberto Coin - برندهای طلای ایتالیا 

مجموعه‌های این برند به دلیل درخشش بالا شهرت دارند؛ ولی بیشترین شهرت مربوط به جواهراتی با سبک و تم حیوانات است. برند روبرتو کوین بخشی از لیست گران‌قیمت‌ترین برندهای طلای ایتالیا را نیز به خود اختصاص داده است. این برند به دلیل استفاده از متخصصان در تولید محصولات خود، همواره جزوی از پیشتازترین صادرکنندگان طلا و جواهر از ایتالیا به سراسر دنیا بوده است.

برند ایتالیایی روبرتو کوین این برند مشهور طلا و جواهرات لوکس ایتالیایی به دلیل قطعات فوق العاده گران قیمت خود شناخته شده است و می توان گفت با توجه به کیفیت عالی هر قطعه، تاریخچه نام تجاری و خلاقیت بی حد و حصر و فرهنگ مرتبط با علت طراح آن، خرید طلا از این برند ایتالیایی کاملاً ارزش آن را دارد.

بنابراین جای تعجب نیست که زیورآلات طلا و جواهر برند ایتالیایی روبرتو کوین توسط افراد مشهوری مانند سوفیا ورگارا، اپرا وینفری، کیت مک کینون و میشل اوباما پوشیده می شود.

اما آیا می دانستید که طراح روبرتو کوین همیشه در تجارت جواهرات لوکس نبود؟ او کار خود را در هتلداری آغاز کرد. او 32 ساله بود که تمام دارایی خود را فروخت و در شهر ویچنزا در شمال شرقی ایتالیا اقامت گزید تا هنر جواهرسازی را بیاموزد. همان طور که گفته شد برند روبرتو کوین در سال 1996 متولد شد.

تمام جواهرات روبرتو کوین هنوز در ایتالیا طراحی و ساخته می شوند.

وبگردی

ارسال نظر

 
.