معایب گوشواره بخیه ای و نکات مهمی که باید در نظر بگیرید

طلا و جواهر اقتصاد 100: گوشواره بخیه ای از دسته ی انواع گوشواره هاست که مانند بخیه روی لاله ی گوش جای می گیرد و زیبایی گوش زنان را دو چندان می کند . روش بستن گوشواره ی بخیه ای ساده است و توسط مگنت و زنجیر دور لاله ی گوش حلقه می شود .

معایب گوشواره بخیه ای و نکات مهمی که باید در نظر بگیرید

گوشواره‌های بخیه‌ای که معمولا طول آن‌ها ، 7 تا 12 سانتی‌متر است ، یک زنجیر یا ریسمانی است در جنس های مختلف از فلزات گرانبها ، که می توانید به روش و مدل های دلخواه خود آن را از سوراخ های گوش خود رد کرده و دور آن حلقه کنید .

همچنین بستن این نوع گوشواره ها کار دشواری نبوده و توسط فلزی که سر آن کار شده می توانید از سوراخ گوش عبور دهید و ترجیحا بهتر است به آرامی آن را از سوراخ ها عبور دهید تا اذیت نشوید تا مدل گوشواره حالت شل و آویزی روی گوش پیدا کند و زیبا تر جلوه دهد .

لازم به ذکر است که گفته شود ، این گوشواره ها بدون قفل بوده و جنسشان ممکن است یا از فلز های مختلف باشد یا سنگ های قیمتی و الماس ها . این نوع گوشواره بخیه ای یکی از مدرن ترین ها بوده و مناسب برای سبک های مینیمالیسم می باشد .

اکثر دختران طرفدار این مدل گوشواره ها بوده و مناسب افرادی است که گوششان حداقل حاوی 2 سوراخ یا بیشتر باشد .

گوشواره های بخیه ای از جمله اکسسوری هایی است که هر فردی قابلیت استفاده از آن را ندارد و یا ممکن است فرد علاقه ای به ظرافت و اکسسوری های مدرنیته نداشته باشد و حین استفاده از آن کم طاقت و بی حوصله شود . به این دلیل ، این نوع گوشواره ها و انتخاب آنان کاملا سلیقه ای بوده و هنگام خرید گوشواره بخیه ای  باید همه ی جوانب آن در نظر گرفته شود .

یکی دیگر از معایب گوشواره بخیه ای این است که افرادی که از آن ها استفاده می کنند همیشه باید مراقب باشند تا گوشواره به لباس یا موهایشان گیر نکند و کشیده نشود تا اذیت نشوند .

یکی از اصلی ترین معایب گوشواره بخیه ای که افراد را نگران می کند ، نداشتن قفل است که عده ای از بانوان و دختران هنگام استفاده از آن ، نگران این موضوع هستند که گوشواره بدون اطلاع آنها از در مواقعی از گوششان خارج شود . این افراد اعتماد کافی به این گونه اکسسوری نداشته و توصیه به استفاده و خرید آن نمی شود .

مورد دیگر در رابطه با معایب گوشواره بخیه ای ، سنگینی برخی مدل های آن است که بعضی از افراد کم طاقت بوده و تحمل نگهداری از آن را روی گوش خود ندارند و دوست دارند هرچه سریع تر از گوششان خارج کنند . لازم به ذکر است گفته شود برخی افراد از آن جایی که تحمل نگهداری گوشواره روی گوششان را ندارند و فقط به علت زیباتر جلوه دادن گوش و استایل خود از آن استفاده می کنند ، به زودی کلافه می شوند و احساس سنگینی روی گوش هایشان دست می دهد .

معمولا گوشواره ی بخیه ای روی یکی از گوش ها انداخته می شود و نیازی به هر دو گوش نیست اما اکثرا به صورت جفت فروخته می شود . از دیگر معایب گوشواره ی بخیه ای جزئی که برای بسیاری قابل توجه است دیده شدن گوشواره ی بخیه ای روی گوش است که برای آن که بهتر و واضح تر نمایان شود ترجیح می دهند مو های خود را تا حدی کوتاه کنند که گوشواره ی خود به وضوح قابل دیدن باشد و یا اگر قصد کوتاهی ندارند همیشه موهای خود را جمع می کنند تا گوشواره شان در معرض دید افراد قرار بگیرد .

وبگردی

ارسال نظر

 
.