تاثیر طلای رز گلد بر روی پوست خانم ها

طلا و جواهر اقتصاد 100: طلای رز گلد بر روی انواع رنگ پوست ها خود را نشان داده و محبوبیت بسیاری میان بانوان ایجاد می کند . رنگ این طلا باعث درخشندگی و لطافت پوست می شود و با رنگ های گرم یا خنک پوست هم سازگار است .

تاثیر طلای رز گلد بر روی پوست خانم ها

 عده ای از افراد هم حساسیت به زیورآلات دارند که باید در انتخاب طلا و جواهر دقت کافی را داشت باشند .

طلای زرد نیز در پوست هایی که رنگ تیره یا برنز و زیتونی هستند هم خود را زیباتر جلوه می دهد . شما می توانید در اکثر وسیله های آرایشی خود رنگ رز گلد را مشاهده کنید و از آن استفاده کنید که بیشتر در سایه های چشم و هایلایتر ها قابل مشاهده تر است .

ماندگاری طلای رزگلد و طلای زرد به چه صورت است ؟

طلای زرد به علت به کار برده شدن مقدار بیشتری از طلای خالص ، نیاز به مراقبت و توجه بیش تری دارد . اما طلای رزگلد یا طلا روسی به علت بکار رفتن مقدار بیشتری از فلز مس ، از استحکام بیشتری برخوردار بوده و نسبت به طلای زرد بادوام تر است . لازم است بدانید طلای رزگلد همانند طلای سفید و زرد هیچ گونه نیازی برای آبکاری ندارد و رنگ آن ثابت می ماند . طلای رز گلد در مقابل ضربات یا فشار همانند طلای زرد به راحتی نمی شکنند و مقاوم تر می باشند .

با این حال شما با مطالعه ی موارد فوق ، بهتر میتوانید تصمیم خود را در انتخاب نوع طلای خود بگیرید . چرا که از لحاظ قیمت ارزش هر دوی آن ها یکسان حساب می شود و طلای رز گلد از لحاظ دوام ، بالاتر از طلای زرد است و هیچ گونه تغییر رنگ نمی دهد و در برابر ایجاد خراش مقاوم تر از طلای زرد می باشد .

وبگردی

ارسال نظر

 
.