راهکارهای پیشگیری و رفع حساسیت به جواهرات ، طلا و نقره

طلا و جواهر اقتصاد 100: بهترین راهکارهای مناسب پیشگیری و یا درمان حساسیت به جواهرات رو در ادامه مطلب خواهیم داشت و اگر دچار حساسیت های پوستی هستید به نکات زیر دقت کنید.

راهکارهای پیشگیری و رفع حساسیت به جواهرات ، طلا و نقره

پیشگیری از حساسیت به زیورآلات :

1 – جواهرات با جنس طلا و استیل :

بهتر است از جواهرات با جنس طلا و استیل استفاده کنید چرا که طلا و استیل از فلز هایی هستند که می توان گفت درصد کمتری از سایر آلیاژ های حساسیت زا را در ترکیب خود دارند پس اینگونه می گوییم که افرادی که دچار حساسیت پوستی هستند در خرید بدلیجات اول سراغ زیورآلات استیل بروید .

2 – جواهرات با جنس نقره‌ :

حتما اگر نقره خریداری می کنید نقره با عیار 925 خریداری کنید که به خاطر درصد بالای نقره حساسیتی ندارد و به راحتی می توانید از محصولات نقره با کیفیت استفاده بکنید و حساسیت نقره با کیفیت تقریبا صفر است ، ولی برخی ها حساسیت های مادرزادی دارند که قضیه آن جداست .

3 – عدم استفاده از بدلیجات :

بدلیجات حساسیت های پوستی ایجاد می کنند چرا که دارای فلزات مضرر برای پوست و یا متریال های غیر بهداشتی  ساخته شده اند . اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که حساسیت به زیورآلات دارید بهتر است که تا حد امکان استفاده از بدلیجات را کاهش دهید و استفاده از آن را به زمان خاص محدود کرده و برای مدتی کوتاهی از آن استفاده کنید.

وبگردی

ارسال نظر

 
.