خانم های لاکچری از جواهرات مو چه می دانید ؟

طلا و جواهر اقتصاد 100: به هر چیز زینتی که برای مو استفاده می‌شود جواهر یا اکسسوری مو می‌گویند. این جواهرات انواع مختلفی مانند سنجاق‌سر، کلیپس، گیره، شانه سر و… دارند.

خانم های لاکچری از جواهرات مو چه می دانید ؟

جواهرات مو چیست؟

 بعضی از افراد برای ثابت نگه داشتن موهای خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. لاکچری‌ترین اکسسوری‌های مو از جنس طلا هستند که زیبایی بی‌نظیری را برای موهایتان به ارمغان می‌آورند.

معرفی 4 نوع از جواهرات مو برای زیباترین استایل‌ها

وقتی می‌خواهید سبک جدیدی از زیبایی و ظرافت را به موهای خود بیفزایید اکسسوری‌های مو به کمک شما می‌آیند. در این بخش با انواع اکسسوری‌های مو که استایل و موهایتان را دگرگون می‌کنند آشنا خواهید شد.

ریسه مو

ریسه‌ها از اکسسوری‌های مناسبتی هستند که در مدل‌های متنوع مرواریدی، گل‌دار، نگین‌دار یا ترکیبی از آن‌ها عرضه می‌شوند. با این اکسسوری دیگر نیازی به آرایشگاه برای زیبا کردن موهایتان ندارید. آن‌ها به‌راحتی به موها وصل می‌شوند و اغلب حاوی دو حلقه در طرفین خود برای قرار گرفتن روی سر هستند. توصیه می‌کنیم طرح آن‌ها را با توجه به آرایش و مدل موی خود انتخاب کنید.

اکستنشن مو

اکستنشن‌ها از دسته‌های کوچک تا بزرگ مو ساخته می‌شوند که برای جذابیت بیشتر موها می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. بسیاری از افراد از آن‌ها برای پرپشت کردن موها استفاده می‌کنند. با مدل‌های فانتزی که رنگ‌های شادی دارند تنوعی به موهایتان خواهید بخشید.

حلقه‌های تزیینی مو

حلقه‌ها یکی از انواع جواهرات مو هستند. شاید آن‌ها کوچک باشند اما تأثیر چشم‌گیری در زیبایی موهای شما دارند. طرح‌های مختلفی از آن‌ها مانند ستاره، گل، قلب، مروارید و… موجود هستند. این حلقه‌های دوست‌داشتنی را می‌توانید به موهای بافته شده خود آویزان کنید.

هدبند مو

ویژگی خاص این لوازم جانبی مو این است که می‌توان با هر حالتی از موی بلند گرفته تا کوتاه از آن استفاده کرد. آن‌ها از نظر طرح، جنس و رنگ مدل‌های مختلفی دارند.

وبگردی

ارسال نظر

 
.