این 3 سلبریتی معروف جهان ساعت مچی را در دست راست می بندند + عکس ها

طلا و جواهر اقتصاد 100: این قاعده وجود دارد که مردان ساعت را به دست چپ و زنان ساعت مچی را به دست راست میبندند. اما چه کسی دوست ندارد برجسته باشد؟

این 3 سلبریتی معروف جهان ساعت مچی را در دست راست می بندند + عکس ها

بستن ساعت مچی در دست راست توسط سلبریتی ها

 این موضوع فقط برای منحصر به فرد بودن نیست بلکه در مورد راحتی است. بسیاری از سلبریتی ها این قاعده و عرف بستن ساعت مچی به دور مچ دست چپ را شکسته اند. در اینجا به برخی از این سلبریتی ها اشاره خواهیم کرد.

امینم

امینم

آیا کسی هست که این رپر آمریکایی را نشناسد؟ احتمال بسیار نادری وجود دارد که شما این رپر معروف را نشناسید. اما شاید نکته ای که تا به جال متوجه نشده باشید این است که او همیشه ساعت هایش را در دست راست خود میاندازد. برخی احتمال میدهند که او با دست چپ میکروفون را میگیرد و به همین دلیل است که اینکار را میکند.

دیوید بکهام

بکهام

بکهام یکی از ستاره های فوتبال است که به شدت بر روی خالکوبی و مدل های ساعت خودش تمرکز میکند تا مکمل یکدیگر باشند. اگرچه دست غالب در بازی فوتبال چندان اهمیتی ندارد، اما بکهام یکی از شخصیت هایی است که ساعت را در دست راست خود میبندند.

شاهرخ خان

شاهرخ خان

شاهرخ خان سالهاست که در این صنعت فعالیت میکند و در سراسر جهان طرفدار دارد. حتی میگویند برخی از افراد در مناطق هند او را میپرستند. طرفداران او هیچگاه ساعتی را در دست چپ او نمیبینند. به یاد داشته باشید که هنگام بستن ساعت مچی، هیچ قاعده و قانون کلی وجود ندارد؛ اما برای طرفداران یک سلبریتی اینکه او ساعت مچی را در دست راست ببندد کافی است تا از او پیروی کنند.

وبگردی

ارسال نظر

 
.