علامت بی نهایت طلا نماد چیست و چه کسی آن را اختراع کرد؟

طلا و جواهر اقتصاد 100: علامت بی نهایت طلا نماد عشق و سمبل جاودانگی است و استفاده از این علامت در طراحی زیورآلات نیز بسیار رایج است.

علامت بی نهایت طلا نماد چیست و چه کسی آن را اختراع کرد؟

کسانی که به خرید مدل و علامت بی نهایت طلا علاقه دارند، درواقع نامحدود بودن را برای مفهوم خاصی تعریف می‌کنند. عده‌ای بی‌کرانگی حیات در جهان و بعضی نامحدود بودن انرژی در آن را در نظر دارند و افراد بسیاری نیز نماد بی‌نهایت روی طلا و جواهر را نشانه عشق و علاقه بی‌حدومرز می‌شمارند.

درباره علامت بی نهایت، تفسیرهای گوناگونی وجود دارد اما همه آن‌ها به وحدت و جاودانگی اشاره دارند. درواقع علامت بی‌نهایت، نمایانگر مسیری است که آغاز و پایان آن مشخص نیست و حامل جریانی است که تا ابد ادامه دارد و این جریان می‌تواند انرژی باشد و یا عشق. هم‌چنین به همراه داشتن مدل و نماد بی نهایت طلا می‌تواند حضور همیشگی حس و یاد و خاطره‌ای را نشان دهد.

چه کسی علامت بی نهایت را اختراع کرد

رسماً، اولین کسی که علامت بی نهایت و ابدیت را وارد علم کرد، جان والیس، ریاضی‌دان انگلیسی است که در قرن هفدهم زندگی می‌کرد. او به تئوری مقاطع مخروطی مشغول بود و در نوشته‌های خود از شکل هشت وارونه استفاده می‌کرد. درست است، مطمئناً این یک راز باقی‌مانده است که چرا این نماد خاص انتخاب شده است - آیا ترکیبی از سه حرف رومی باستان به معنای "بسیار" است یا تغییری از حرف یونانی "امگا" و از همان لحظه مفهوم بی نهایت پذیرفته شد که علامت آن به‌صورت هشت افقی ساخته شده است.

جان والیس علامت بی نهایت را اختراع کرد

در فلسفه، نماد بی نهایت از زمان دانشمندانی مانند فیثاغورث، افلاطون و ارسطو شناخته شده است. هرکدام از آنها سعی کردند بفهمند که نشانه بی نهایت چیست. آنها معتقد بودند که چرخه رویدادها، بی نهایت، توسعه مداوم و تولد دوباره را نشان می‌دهد. به‌هرحال، نسخه‌ای وجود دارد که نماد و علامت بی نهایت از هند به اروپا آمده است که در آن آنها فقط به تناسخ اعتقاد دارند. - توانایی روح در تناسخ و این نسخه نیز حق حیات دارد.

خواص جادویی نماد و علامت بی نهایت

از زمان‌های قدیم علامت بی نهایت در فرهنگ کشورها و مردمان مختلف وجود داشته است. این را می‌توان در نقاشی‌های باستانی، نقاشی‌ها، لباس‌ها و طلسم‌ها یافت. اما آنچه شگفت‌آور است این است که علامت بی نهایت به طرق مختلف تفسیر می‌شود که در زیر به آن اشاره می‌کنیم:

در فرهنگ تبت - به‌عنوان اتحاد آغاز و پایان، دوپایه طبیعی.

در اروپا - به‌عنوان یک علامت الهی، زیرا هشت عدد خدا محسوب می‌شود و حتی در حالت افقی نیز معنای خود را حفظ می‌کند.

در فرهنگ یونانی، علامت بی نهایت نمادی از جدایی‌ناپذیری دو اصل است - معنوی و مادی، نماد هماهنگی و تعادل کامل، و همچنین برای نشان‌دادن عدالت استفاده می‌شد.

در فنگ شویی چینی علامت بی نهایت نماد خوش‌شانسی و ثروت است، بنابراین در امپراتوری آسمانی مرسوم است که گوشواره‌ها و حلقه‌های بی نهایت می‌دهند و برای گیرنده هدیه آرزوی موفقیت و سعادت می‌کنند.

در هند، علامت بی نهایت نماد تناسخ است، روند ثابت و بی پایان تولد دوباره. هیچ‌چیز دائمی نیست، همه چیز تغییر می‌کند، اما همه چیز به حالت عادی بازمی‌گردد، آغاز پایان است و پایان آغاز است. چیزی شبیه به این می‌تواند معنی نشانه بی نهایت را در میان جادوگران توصیف کند.

برای اینکه همیشه این منبع انرژی را همراه خود داشته باشند، برخی از پیروان آموزه‌های معنوی خود را خال‌کوبی می‌کنند. اما یک تصمیم منطقی‌تر این است که یک دستبند بی نهایت طلا بخرید یا علامت بی نهایت طلا را روی یک نخ قرمز بپوشید. دستبندهای جفت شده با علامت بی نهایت طلا در بین جوانان محبوبیت خاصی دارد. آنها همواره نماد وفاداری، فداکاری، پیوندهای ناگسستنی و عشق ابدی هستند.

نمادهای باستانی همیشه نقش مهمی در زندگی مردم داشته‌اند، زیرا نشانه‌هایی با تاریخچه طولانی و مرموز، معنای مقدس می‌تواند قدرت، انرژی، اعتمادبه‌نفس و ایمان را به شما بدهد. بسیاری از مردم جواهرات خاص را نه‌تنها به‌عنوان بخشی از تصویر، بلکه به‌عنوان یک طلسم شخصی درک می‌کنند.

علامت بینهایت طلا و جواهر در فرهنگ های مختلف

علامت بی نهایت نشان دهنده چرخه رویدادها، بی نهایت، توسعه مداوم و تولد دوباره است. علامت بینهایت نه تنها یک نشانه ریاضی، بلکه یک نماد فلسفی است که نشان دهنده فقدان پایان هر چیزی، ابدیت وجود و تداوم دانش جهان است. طبق اصول فلسفه فنگ شویی، این علامت نماد خوش شانسی، ثروت و رفاه است و آن را جذب می کند. در اروپا، علامت بینهایت به عنوان یک آغاز الهی دیده می شد و علامت بینهایت در شرق به منزله نیروهای طبیعت، که آغاز و پایان را متحد می کردند، می باشد.

علامت بینهایت و کار برد آن در ساخت طلا و جواهر این گونه است که این علامت، عشق بی پایان، وفاداری، دوستی را که در جواهرات تجسم یافته است، تفسیر می کند. علامت بی نهایت طلا قوی ترین انرژی را به عشق و دوستی می دهد و آن را به یک طلسم واقعی تبدیل می کند.

 به هر صورت افرادی که به نمادها و سمبل‌ها اهمیت می‌دهند و مایلند این علاقه خود را از طریق اکسسوری‌های خود نیز نشان دهند به سراغ نمادهایی مانند علامت بی نهایت برای انتخاب زیورآلات خود می‌روند. به علاوه بسیاری از افراد برای هدیه دادن و ابراز علاقه، از زیورآلات همراه با علامت بی نهایت طلا کمک می‌گیرند و در قالب یک قطعه طلا که مزین به نماد بی‌نهایت با مفهوم عشق پایدار است، علاقه خود را به فرد مدنظر خود نشان می‌دهند. برای مثال حلقه نامزدی طلا با نگین برلیان طرح قلب و بی نهایت مدل: eng2273 یکی از این نمونه‌های زیبا است.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.