نحوه پرداخت خانگی جواهرات نقره

طلا و جواهر اقتصاد 100: رطوبت در مدت‌زمان طولانی می‌تواند باعث اکسیداسیون و لکه‌دار شدن جواهرات نقره شود. طولی نمی‌کشد که چهره براق و درخشان انگشتر نقره شما رنگی کدر و سیاه به خود می‌گیرد و شما را از خریدتان پشیمان می‌کند؛ اما اصلاً جای نگرانی نیست.

نحوه پرداخت خانگی جواهرات نقره

پرداخت نقره راحت‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید. البته این نکته را اضافه کنیم که اگر بر روی جواهرات نقره سنگ‌های قیمتی ارزشمند دارید حتماً از یک متخصص برای تمیز کردن آن کمک بگیرید. در غیر این صورت می‌توانید آن‌ها را به راحتی در خانه پرداخت کنید.

خوشبختانه، روش‌های مختلفی برای تمیز کردن جواهرات نقره و بازگرداندن درخشش و جلا به آن‌ها وجود دارد.

یکی از مؤثرترین روش‌ها برای از بین بردن لکه‌هایی که روی نقره ایجاد شده پرداخت آن با یک تکه پارچه است. شما می‌توانید پارچه‌های پرداخت را از گالری‌های جواهرفروشی و یا کارگاه‌های جواهرسازی بخرید اما اگر پارچه پرداخت ندارید، می‌توانید از یک تکه موکت برای تمیز کردن آن کمک بگیرید. البته کشیدن نقره بر روی فرش هم می‌تواند درخشش سابقش را به آن برگرداند.

ضمنا اضافه کنیم که پارچه‌های پرداخت یک گزینه عالی برای جواهرات نقره ایست که با مروارید یا سنگ‌های ظریف دیگری تزئین شده اند. چراکه برای تمیز کردن جواهرات با این سنگ‌های قیمتی نمی‌توانید از هر ماده شوینده یا مایع‌های شستشو کمک گرفت.

روشی دیگر برای جلا دادن جواهرات نقره استفاده از خمیردندان و یک مسواک نرم است. مقدار کمی خمیردندان را روی مسواک یا پارچه بریزید و روی لکه‌های سیاهی که بر روی نقره ایجاد شده است بکشید. قبل از شستشو، اجازه دهید تا خمیردندان برای چند دقیقه روی سطح فلز باقی بماند. بعد از شستشو با آب ولرم سطح آن را با پارچه‌ای نرم خشک کنید.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.