ترفند ست کردن پیرسینگ با دیگر اکسسوری‌ها برای خانم های لاکچری

طلا و جواهر اقتصاد 100: پیرسینگ را در بسیاری از نقاط بدن می‌توان انجام داد، اما استایل و نوع پوشش شما برای این ست کردن بسیار تاثیر گذار است.

ترفند ست کردن پیرسینگ با دیگر اکسسوری‌ها برای خانم های لاکچری

یکی از رایج‌ترین پیرسینگ ‌هایی که در جوامع رواج دارد، پیرسینگ گوش است که در قسمت‌های مختلف گوش انجام شده و بعضا یک یا چند سوراخ بر روی گوش ایجاد می‌کنند. این مدل پیرسینگ تنها مدلی است که برای تمام استایل‌ها قابل انجام و کابردی است. اما بقیه مدل‌های پیرسینگ خیلی رواج ندارد و افراد خاصی آن را انجام می‌دهند. بنابراین برای این که بتوانید انواع پیرسینگ را با سایر اکسسوری‌ها ست کنیم. باید علاوه برتیپ و استایل خود عوامل دیگری مانند هارمونی رنگ‌ها، جنس زیورآلات و... را در نظر بگیرید. پیرسینگ طلا از جدیدترین انواع پیرسینگ است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده. 

 پیرسینگ و تیپ اسپرت  

برای پوشیدن زیورآلات مختلف باید اول از همه استایل خود را تعریف کنید. اغلب افرادی که از انواع پیرسنگ استفاده می‌کنند، تیپ اسپرت و خاص دارند. بسیاری از هنرمندان و خوانندگان پاپ در زمره این افراد هستند. این افراد معمولا در بسیاری از نقاط بدن خود از پیرسینگ استفاده می‌کنند که می‌تواند روی گوش‌ها، لب، ناف، ابرو،گونه و .. باشد. وقتی شما یک لباس اسپرت می‌پوشید، می‌توانید انواع پیرسینگ گوش و لب و ابرو را با انواع زیورآلات اسپرت مانند گردنبندها، گوشواره‌ها و دستبندهای اسپرت خود ست نمائید. برای ست کردن انواع پیرسینگ خود در تیپ کژوال، کافی است هارمونی رنگ‌ها و جنس زیورآلات را در نظر بگیرید.

پیرسینگ معمول برای افراد کلاسیک پسند

برخی از پیرسینگ‌ها حالت عمومی دارد و اغلب افراد چه مرد، چه زن و چه بچه انجام می‌دهند. مانند پیرسینگ گوش که انواع مختلفی هم دارد. عموما کسانی که پیرو سبک کلاسیک هستند، تنها پیرسینگی که استفاده می‌کنند، پیرسینگ گوش است. این مدل پیرسینگ به دلیل این که در جوامع امروزی جا افتاده، راحت‌ترین حالتی است که می‌توان با آن سایر زیورآلات را ست کرد. بسیاری از ست‌های زیورآلات شامل گوشواره و گردنبند و دستبند می‌باشند که شما به راحتی می‌توانید با لباس‌های خود ست نمائید. کافی است رنگ و جنس آن‌ها را با یکدیگر و لباس خود هماهنگ نمائید.

جنس زیورآلات خود را با یکدیگر ست کنید

جنس زیورآلات را در نظر بگیرید، از آنجا که اکثر پیرسینگ‌ها از جنس طلا و نقره و در کل فلزی هستند، شما به راحتی می‌توانید انواع زیورآلات طلا و نقره و بدل را با آن‌ها ست نمائید. شما حتی می‌توانید از جواهرات و طلاهایی با سنگ و نگین‌های رنگی استفاده کرده و پیرسینگ خود را با آن‌ها هماهنگ کنید. دقت کنید تنها از یک یا دو رنگ در زیورآلات خود استفاده نمائید.

مکانی که قرار است در آن حضور داشته باشید در نظر بگیرید

دقت داشته باشید که پیرسینگ‌ها به دلیل این که بیشتر جنبه اسپرت دارند با هر لباس و برای هر مجلسی مناسب نیستند در نتیجه نمی‌توانید در تمام مهمانی‌ها از آن‌ها استفاده کنید. به طور مثال وقتی یک پیرسینگ ناف دارید بهتر است از لباس‌های نیم تنه استفاده کنید تا بتوانید پیرسینگ خود را به نمایش بگذارید، چنین لباس‌هایی برای مراسم رسمی مناسب نیستند. پس در چنین مراسمی نمی‌توانید از پیرسینگ ناف خود بهره ببرید. همچنین وقتی یک لباس رسمی و کلاسیک می‌پوشید نمی‌توانید از پیرسینگ ابرو یا لب استفاده کنید چرا که مناسب چنین موقعیت‌هایی نیستند و با هم همخوانی ندارند. 

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.