با این ایده منحصر به فرد و خاص باشید / با این روش ها حلقه ازدواج تان را خودتان طراحی کنید !

طلا و جواهر اقتصاد 100: با انتخاب یک الماس، نوع چیدمان یا انتخاب سنگ قیمتی رنگی شروع کنید. تراش های مختلف الماس را در نظر بگیرید. یک الماس گرد خیره کننده همیشه یک انتخاب محبوب است که نور را به شیوه ای خیره کننده جذب می کند. اگر خطوط برجسته و تیز را ترجیح می دهید، الماس های امرالد کات یا پرنس را بررسی کنید.

با این ایده منحصر به فرد و خاص باشید / با این روش ها حلقه ازدواج تان را خودتان طراحی کنید !

 از آنجا، می توانید انواع فلزات مختلف را در حین ایجاد انگشتر نامزدی خود بررسی کنید. چه درخشندگی طلای سفید، گرمای طلای زرد یا رزگلد یا دوام پلاتین را انتخاب کنید، برای هر سبکی گزینه هایی وجود دارد. ایجاد حلقه‌های نامزدی سفارشی به شما این آزادی را می‌دهد تا یک سبک شخصی زیبا را انتخاب کنید. کسانی که عاشق قطعات قدیمی هستند اغلب از زیبایی کلاسیک و ظرافت حلقه هایی با تنظیمات هاله لذت می برند و کسانی که به دنبال حداکثر درخشندگی هستند ممکن است یک حلقه سه سنگی را انتخاب کنند. بسیاری از قطعات با انواع حلقه ازدواج سازگار هستند، بنابراین می توانید از قبل برنامه ریزی کنید و یک ست کامل بسازید. اگر بیشتر به رنگ های جسورانه سنگ های قیمتی رنگی علاقه دارید، انتخاب های زیادی در وب سایت هاتف ساعتچی وجود دارد. چه سنگ تولد معشوق خود را انتخاب کنید، نگینی که معنای خاصی برای رابطه شما دارد، یا سنگ مورد علاقه خودتان یا او باشد، شما این فرصت را دارید که یک طرح حلقه نامزدی کاملاً شخصی ایجاد کنید.

مراحل طراحی و سفارشی سازی حلقه ازدواج

انگشتر نامزدی شما نه تنها باید درخشان باشد، بلکه باید با تمام جنبه های شخصیت شما متناسب باشد. برخی از زوج ها ممکن است بخواهند حلقه های نامزدی بسازند که به اندازه رابطه آنها منحصر به فرد باشد. به هر حال، انگشتر چیزی است که هر روز آن را می پوشید و باید چیزی باشد که واقعاً آن را دوست دارید.

1. زود شروع کنید

ساخت حلقه های نامزدی سفارشی از چند هفته تا چند ماه طول می کشد. اگر در تنگنای زمانی هستید، حتماً سفارش را زود شروع و ثبت کنید.

2. تصاویر الهام بخش در دست داشته باشید

کارشناس ما توصیه می‌کند: «من فکر می‌کنم مهم‌ترین چیز نشانه‌های بصری، الهام‌گیری بصری است. مدیر خلاق از تابلوهای پینترست و تصاویر اینستاگرام به عنوان نقطه شروع بسیار مفید برای ایجاد یک حلقه سفارشی یاد می کند. شاید حلقه، تنظیم روی آن و رنگ سنگ روی حلقه را دوست داشته باشید. زمانی که طرح خود را ایجاد می‌کنید، می‌توانید ایده‌های خود را از هر جایی قرض بگیرید.

3. یک جواهر ساز ماهر را الگوی خود قرار دهید

از خانواده و دوستان بپرسید که آیا در مورد جواهر فروشان توصیه ای دارند یا خیر. شما می خواهید فرآیند انگشتر سفارشی را با جواهرسازی معتبر انجام دهید. علاوه بر فاکتور اعتماد، شما همچنین می خواهید به دنبال جواهرسازی باشید که در حال ایجاد حلقه هایی باشد که آینه سبکی است که می خواهید بسازید. کار با یک طراح جواهرات که سبک اصلی او برای طراحی شما جذاب است، تضمین می کند که در نهایت انگشتری را خواهید داشت که دوستش دارید.

4. فلز خود را انتخاب کنید

به طور سنتی، انشگتر های نامزدی از طلای زرد، طلای سفید، نقره یا پلاتین ساخته می شوند. اما زمانی که حلقه نامزدی خود را درست می کنید، می توانید هر فلزی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید. علاوه بر آن انتخاب های کلاسیک، طلای رزگلد، پالادیوم، تیتانیوم و … را در نظر بگیرید.

5. یک سنگ مخصوص را انتخاب کنید

ما به عروس‌ها توصیه می‌کنیم که منطق را کنار بگذارند و به غریزه اجازه دهند در انتخاب سنگ پیشرو باشد. ما به عروس‌ها یادآوری می‌کنیم: «الماس فقط به چیزی که روی کاغذ می‌گوید، رتبه‌بندی GIA یا هزینه‌اش نیست. “همه آنها به روش منحصر به فرد خود می درخشند. بهترین کار این است که با قلب خود انتخاب کنید، اگر سنگ رنگی خاصی را دوست دارید می توانید در کنار الماس از آن در طراحی حلقه تان استفاده کنید”.

6. نوع برش سنگ جواهر را انتخاب کنید

علاوه بر انتخاب سنگ، باید برش را نیز انتخاب کنید. برش های سنتی سنگ های حلقه شامل گرد، کوسن، پرنس، بیضی، امرالد، اشک، مارکیز یا قلب است. برای داشتن ظاهری منحصر به فرد، می توانید الماس خود را بدون تراش رها کنید. الماس های تراش نخورده یا “راف” به گونه ای بریده نمی شوند که متناسب با هر محیطی باشند. آنها دقیقاً همانطور که از زمین آمده اند روی یک حلقه قرار می گیرند و تنظیم به تناسب سنگ ساخته شده است.

7. در مورد نوع تنظیمات یا پایه حلقه نامزدی تصمیم بگیرید

حتی تنظیمات بیشتری نسبت به برش های الماس وجود دارد، از جمله هاله، کلیسای جامع، شاخک، تیفانی، قاب، نوار، فلاش، تعلیق، سبک تنش، کانال، سنگ فرش، وینتیج، خوشه، ساقه و تنظیمات سه سنگ.

8. ست عروسی خود را فراموش نکنید

اگر همزمان با طراحی حلقه نامزدی سفارشی، یک ست عروسی طراحی کنید، می تواند در زمان و هزینه بسیار صرفه جویی کند. نه تنها تضمین می کند که آنها به طور یکپارچه ست می شوند، بلکه جواهرات اغلب می توانند وقتی با هم بسازید، کاملاً مشابه و متناسب باشند.

9. در طرح و مدل مومی همکاری کنید

عروس‌ ها ابتدا نقاشی یا طرحی از حلقه را از جواهرسازشان درخواست می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که حلقه از نظر بصری نیازهای آنها را برآورده می‌کند. پس از تأیید طرح توسط عروس، جواهرساز مدل مومی انگشتر را طراحی می کند. البته برخی از جواهرسازان برای طرح‌ های دقیق، یک تصویر رایانه‌ای از انگشتر ارائه می‌کنند.

10. برای سفارشی سازی بیشتر زمان بگذارید

هنگامی که مشتریان طرح های حلقه نامزدی سفارشی خود را تأیید کردند، جواهرسازان به سمت ریخته گری می روند. حلقه ریخته می شود و آماده می شود و سپس سنگ ها بر روی آن قرار می گیرند. پس از تنظیم و صیقل دادن حلقه، حلقه افسانه ای آماده است تا روی انگشت عروس خوش شانس قرار گیرد.

برای سفارشی سازی حلقه نامزدی بیشتر زمان بگذارید

طراحی یک حلقه سفارشی یک فرآیند هیجان انگیز است. شما این فرصت را دارید که هر عنصر حلقه را بر اساس سبک، ظاهر و زیبایی شناسی که می خواهید انتخاب کنید. با انتخاب عناصر اصلی مانند سنگ، برش و پایه شروع کنید. سپس، عناصر منحصربه‌فرد را انتخاب کنید، مانند تنظیمات خاص و هر طرح خاصی که می‌خواهید به حلقه اضافه کنید. هنگامی که به یک طرح رضایت دادید، به جواهرفروشی مراجعه کنید که در ساخت جواهرات سفارشی تخصص دارد و با متخصص کار برای ایجاد یک طرح همکاری کنید. به خاطر داشته باشید که یک انگشتر سفارشی معمولاً کمی بیشتر از یک حلقه پیش ساخته قیمت دارد، بنابراین انتظار داشته باشید که بر اساس انتخاب های طراحی شخصی خود بیشتر هزینه کنید.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.