می دانید پابند نقره در کدام پا بسته می شود ؟

طلا و جواهر اقتصاد 100: انتخاب پابند طلا و نقره مناسب انتخاب پابند مناسب باعث اعتماد به نفس و جذابیت بیش از پیش می شود، توجه به چند نکته خرید در پابند مورد علاقه ما می تواند به ما در انتخاب درست کمک کند.

می دانید پابند نقره در کدام پا بسته می شود ؟

توجه به استایل های متفاوت با توجه به سبک و استایل تیپ خودتان پابند مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر علاقه دارید پابند را در تمامی مناسبت ها بپوشید پابند نقره و طلا را انتخاب کنید و اگر علاقه دارید زمان ورزش کردن از پابند استفاده کنید پابند مدل بافتی را انتخاب نمایید.

در نتیجه می بایست موقعیتی را که در آن قصد دارید از پابند استفاده کنید، در نظر داشته باشید. همچنین استفاده از پابند با آویز های بلند و یا زیاد به منظور حضور در مکان رسمی مناسب نیست. راحتی در استفاده پابند پوشیدن پابند تنگ یا گشاد، اصلا توصیه نمی شود.

همیشه راحتی اولویت بیشتری نسبت به سبک و استایل دارد. به عنوان مثال، زمانی که بند کفش خود را روی مچ پا می بندید، استفاده از پابند برای شما ناراحت کننده و یا باعث اذیت شما خواهد شد.

انتخاب سایز پابند برای پیدا کردن سایز پابند از نخ، پارچه، کاغذ برای اندازه‌گیری دور مچ پا استفاده می کنیم.

۱-محل به هم رسیدن دو سر نخ را علامت می زنیم.

۲-نخ را روی متر یا خط کش گذاشته تا اندازه دور مچ پا به دست آید.

۳-پس از آن به اندازه بدست آمده حدود اندازه ۸ تا ۱۵ میلیمتر اضافه میکنیم.

۴-عدد حاصل را در جدولی که در مطلب راهنمای تعیین سایز استاندارد پابند آمده است پیدا کنید تا سایز پابند شما به طور دقیق مشخص گردد.

انتخاب پای مناسب برای انداختن پابند امروزه بستن پایند در هر کدام از پاهای چپ یا راست و یا هر دو امکان پذیر است و بستگی به علاقه هر فرد دارد.

در گذشته و در برخی از کشور های جهان مانند هند پابند حکم حلقه ازدواج را داشت، پابند ها مانند حلقه ازدواج به پای چپ زن بسته می شد.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.