پیش بینی بازار طلا فردا 20 تیرماه

طلا و جواهر اقتصاد 100: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت :چند عامل از روز گذشته تا کنون باعث ریزش قیمت طلا و سکه در ایران شده است به طوری که امروز قیمت سکه طرح جدید وارد کانال 39 میلیونی شد.

پیش بینی بازار طلا فردا 20 تیرماه

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران  گفت: در معاملات امروز قیمت هر اونس طلا با 13 دلار کاهش به 2360 دلار رسید در ایران نیز قیمت طلا و سکه به دلیل کاهش و ثبات نرخ ارز و ریزش اونس جهانی از روز گذشته تا کنون روند کاهشی به خود گرفته است.

وی گفت:از طرفی با ایام سوگواری در ماه محرم تقاضا کاهشی شده و این عامل نیز در ریزش قیمت ها موثر بوده است.

بذرافشان گفت:در حال حاضر نوسان یک تا 5 درصدی قیمت ها طبیعی است و به کاهش نسبی خوبی رسیده است اما در روزهای آینده باید دید قیمت اونس جهانی و نرخ ارز به کدام سو می رود زیرا چنانچه روند آنها تغییر کند قیمت طلا و سکه هم تغییر خواهد کرد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد رونق هر چه زودتر به این صنعت بازگردد زیرا واحدهای تولیدی و توزیعی دچار آسیب های اقتصادی شده اند.

در بازار ایران امروز قیمت سکه طرح جدید با 850 هزار تومان کاهش، قیمت سکه طرح قدیم با 400 هزار تومان کاهش، قیمت نیم سکه با 450 هزار تومان کاهش، ربع سکه با 500 هزار تومان کاهش،قیمت سکه های بانک مرکزی نیز بدون تغییر و هر گرم طلای 18عیار نیز با 35 هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته در این لحظه داد و ستد می شود.

وبگردی

ارسال نظر

 
نظرسنجی

حادثه سوءقصد به ترامپ، رای او را بالاتر می‌برد؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما