خانم هایی که به طلا علاقه مند هستند بخوانند

طلا و جواهر اقتصاد 100: استفاده از طلا در میان بانوان بسیار متداول‌تر است؛ زیورآلات زنانه و محصولات مراقبت پوستی و آرایشی ویژه بانوان که از تکه‌های طلا ساخته شده، تنها توسط بانوان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خانم هایی که به طلا علاقه مند هستند بخوانند

خواص طلا برای بدن زنان

 آیا این زیورآلات و مواد آرایشی صرفا جنبه تزئینی و زیبایی دارند؟! در ادامه با هم چند نمونه از شگفتی‌های طلا برای بدن بانوان را بررسی می‌کنیم:

طلا به تنظیم دمای بدن کمک می‌کند

 در زمان‌های قدیم هدیه دادن طلا به زنانی که زایمان کرده‌اند مرسوم بود، این هدیه بیشتر جنبه درمانی داشت. اما شاید بسیاری از افراد دلیل این کار را ندانسته و این رسم را صرفا به عنوان یک سنت ادامه داده‌اند.

بانوان در زمان زایمان خون زیادی از دست داده و به علت ترشح هورمون‌ها، به شدت دچار تنش عاطفی و جسمانی می‌شوند. استفاده از طلا به تنظیم دوباره هورمون‌ها، بهبود خون‌رسانی، ترشح هورمون شیردهی و تنظیم دمای بدن کمک کرده، و موجب بازگشت سریع زن به چرخه حیات می‌شود. زنان پس از یائسگی روزانه چندین بار دچار گرگرفتگی یا لرز می‌شوند. طلا با تنظیم دمای بدن می‌تواند در کاهش این شرایط ناخوشایند موثر باشد.

طلا گردش خون را بهبود می‌بخشد

 طلا اکسیژن‌رسانی را افزایش داده و گردش خون را بهبود می‌بخشد، این امر باعث بهبود کارکرد قلب شده و از بروز نارسایی قلبی و تنفسی جلوگیری می‌کند.

طلا هورمون‌های جنسی زنانه را تقویت می‌کند

 طلا سهم ویژه‌ای در سلامت جنسی زنان دارد، استفاده از طلا به هر نحوی، موجب تنظیم هورمون‌های زنانه شده و از بروز بسیاری از ناتوانی‌های جنسی جلوگیری می‌کند. استفاده از طلا با تنظیم ترشح هورمون‌های جنسی فواید زیادی برای بدن دارد که برخی ار آنها را در زیر شرح داده‌ایم.

طلا سن باروری زنان را افزایش می‌دهد: با استفاده از طلا سن یائسگی زنان افزایش یافته و بسیاری از بیماری‌هایی که به سبب دوران یائسگی و کهولت سن ایجاد می‌شوند نیز بروز نخواهند کرد.

طلا به بهبود چرخه قاعدگی کمک می‌کند: تنظیم هورمون‌های زنانه، تنظیم قاعدگی را به همراه دارد، و تنظیم قاعدگی نیز موجب سلامت پوست، مو، دندان، استخوان، اعصاب و... می‌شود.

طلا افسردگی را از بین می‌برد

 طلا به عنوان زیورآلات موجب افزایش اعتماد به نفس شده و با تنظیم هورمون‌ها و افزایش سطح سلامت جسمانی، زیبایی را به چهره‌ شما هدیه می‌کند. همچنین طلا ضد استرس و اضطراب بوده و سطح ترشح سروتونین را تنظیم می‌کند، این موضوع تاثیر مستقیمی بر جلوگیری از افسردگی دارد.

طلا شما را جوان می‌کند

 امروزه محصولات مراقبت پوستی فراوانی با استفاده از این عنصر ارزشمند تولید می‌شود. طلا خاصیت کلاژن‌سازی داشته و پوستتان را سفت، جوان، شفاف و روشن می‌کند.

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما