معرفی زیورآلات دست ساز که مد این روزهای دنیای فشن است

طلا و جواهر اقتصاد 100: زیورآلات عضو تکمیل کننده‌ی استایل شما هستند. آن ها می‌توانند در اجناس، طرح ها و رنگ‌های مختلف تهیه شوند.

معرفی زیورآلات دست ساز که مد این روزهای دنیای فشن است

زیورآلات دست ساز

 دسته‌ای از انواع آن ها زیورآلات دست ساز هستند. مواد و متریالی که در ساخت آن ها استفاده می‌شود بسیار متنوع است. به علاوه زیورآلاتی که دست ساز هستند به واسطه‌ی زحمتی که می‌برند ارزش هنری بیشتری نیز دارند. تمامی محصولات موجود در گالری آرته لایف استایل به صورت کاملا دست ساز تهیه می‌شوند.

زیورآلات دست ساز انواع بسیار متنوعی دارند. آن ها با توجه به موادی که در طول ساخت استفاده می‌شود انواع بسیاری دارند. در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید:

زیورالات دست ساز مفتولی

در این نوع از زیورآلات دست ساز از موادی نظیر مفتول‌های برنجی یا مسی و استیل با قطرها و اندازه‌های مختلف استفاده می‌شود. هر یک از قطرها و اندازه‌های مفتول‌ها کاربرد و استفاده‌ی متفاوتی دارند. برای مثال از قطرهای ضخیم‌تر در شکل‌های پایه‌ای استفاده می‌شود. قطرهای نازک‌تر نیز در مراحلی نظیر بافت و اتصال مفتول‌ها به یکدیگر کاربرد دارند. شما می‌توانید از مفتول‌ها در شکل‌های متفاوتی استفاده کنید. برای مثال با استفاده از چکش می‌توانید مفتول‌های با مقطع دایره‌ای را به مفتول‌های با قطر مربع یا مستطیل تبدیل کنید. شما می‌توانید مفتول را به وسیله‌ی انواع انبر‌ها مانند دم باریک، سیم چین و دم گرد به اشکال مختلف درآورید.

زیورآلات دست ساز

هرچقدر دقت و ظرافت شما در بازی با مفتول‌ها بیشتر باشد نتیجه بسیار بهتری خواهید داشت. البته همانطور که می‌دانید مدل آماده‌ی این نوع از مفتول‌ها در بازار نیز دیده می‌شوند. گاهی برای جذابیت بیشتر در نتیجه کار زیورآلات دست ساز از مواد دیگری نیز استفاده می‌شود. برای مثال گاهی ترکیب سنگ و مهره نیز با مفتول‌ها نتیجه‌ی بسیاری جذابی را خواهد داشت.

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما