خط بوی عطر لیلا اوتادی در بین سلبریتی ها شهرت دارد

طلا و جواهر اقتصاد 100: یکی از بازیگرانی که همیشه و در بیشتر محافل سینمایی با ظاهری شیک و رسمی دیده شده، لیلا اوتادی است.

خط بوی عطر لیلا اوتادی در بین سلبریتی ها شهرت دارد

عطر لیلا اوتادی

 او هم مثل دیگر همکارانش به زیبایی و آراستگی‌اش اهمیت زیادی می‌دهد. او در این باره می‌گوید: «اهمیت دادن به ظاهر و پوشش مساله‌ای نیست که فقط مختص گروه یا عده خاصی از مردم باشد. من عقیده دارم که همه باید به ظاهرشان اهمیت بدهند اما شاید این مساله در بین ما بازیگران به دلیل اینکه بیش از سایرین مورد توجه قرار می‌گیریم و در چشم هستیم، اهمیت بیشتری داشته باشد. خود من همیشه سعی می‌کنم نوع پوششم را بر اساس مراسمی که قرار است در آن حضور پیدا کنم انتخاب کنم. این قضیه در مورد عطری که استفاده می‌کنم هم صدق می‌کند. این روز‌ها دیگر همه ما می‌دانیم همانطور که هر لباسی مخصوص مراسمی به خصوص است، موارد استفاده عطر‌ها در مراسم مختلف هم با هم فرق می‌کند. خیلی کم پیش می‌آید که در مراسمی رسمی از عطری کاملا اسپرت که بویش مشخص است استفاده شود.

d64a1908-8009-4f78-8656-1fa16755ba09

من خودم هم سعی می‌کنم به این موارد تا جایی که مقدور باشد اهمیت بدهم چون فکر می‌کنم با در نظر گرفتن همه این جزییات است که خوش تیپی و آراستگی یک فرد، چه خانم و چه آقا تکمیل می‌شود. من خودم از عطرهای مختلفی استفاده می‌کنم اما عطری که چند وقتی است از آن استفاده می‌کنم و بویش را خیلی دوست دارم NARCISO RODRIGUEZ است. این عطر بوی گرمی دارد و از آن دسته عطرهایی است که به مشام واقعا خوش بو می‌آید. البته من از عطرهای دیگر هم استفاده می‌کنم اما بوی این عطر برایم خیلی دلنشین است. من به کسانی که به دنبال رایحه‌های خاص هستند، این عطر را پیشنهاد می‌کنم.»

وبگردی

ارسال نظر

 
.
باز