گرانی نارنگی، کیوی و لیموشیرین تا کی ادامه دارد؟

رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران از تعادل قیمت میوه‌های نوبرانه پاییز خبر داد و گفت: با عرضه انبوه میوه‌های پاییز، قیمت بازهم کاهش می‌یابد.

گرانی نارنگی، کیوی و لیموشیرین تا کی ادامه دارد؟

به گزارش اقتصاد100، اسدالله کارگر گفت: اکثر اقلام میوه و صیفی نسبت به هفته گذشته نوسانی نداشته و تنها قیمت خیار کاهش یافته است.

او قیمت هرکیلو آلو شابلون را ۱۰ تا ۳۵ هزارتومان اعلام کرد و افزود: نرخ هرکیلو آلو قطره طلا ۱۰ تا ۳۲ هزارتومان، آلو سانترا ۱۵ تا ۴۰ هزارتومان، انجیر سیاه ۱۵ تا ۴۵ هزارتومان، انگور بی دانه سفید ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان، انگور بی دانه قرمز ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، انگور عسگری ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان، سیب گلاب ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، شلیل شبرنگ ۱۵ تا ۴۵ هزارتومان، هلو ۱۵ تا ۳۵ هزارتومان، گلابی بیروتی ۳۰ تا ۸۰ هزارتومان، خیار بوته ای ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان و خیار گلخانه ۱۸ تا ۲۵ هزارتومان است.

کارگر نرخ هرکیلو هندوانه را ۳ تا ۸ هزارتومان، خربزه ۵ تا ۲۰ هزارتومان، طالبی ۵ تا ۱۸ هزارتومان و جانا ۸ تا ۱۴ هزارتومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه بارفروشان از تعادل قیمت میوه های نوبرانه پاییز خبر داد و گفت: نرخ کنونی هرکیلو انار ۲۸ تا ۴۰ هزارتومان، لیموشیرین ۱۸ تا ۳۰ هزارتومان، نارنگی ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان و کیوی ۲۰ تا ۳۵ هزارتومان است.

او گفت: با عرضه انبوه میوه های نوبرانه پاییز پیش بینی می شود که قیمت در هفته های آتی ۱۰ تا ۱۵ درصد دیگر کاهش یابد.

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما