شرکت مهندسی فیروزا
شرکت مهندسی فیروزا
  • شرکت مهندسی فیروزا نماینده شرکت دماگ آلمان در ایران است. این نمایندگی شامل تامین قطعات، تجهیزات بالابر و همچنین لیسانس تولید جرثقیل است.

    علاوه بر این فیروزا تامین کننده برتر و قابل اطمینان تجهیزات بالابر در کشور است. انواع بالابر با طراحی خاص، بالابرهای زنجیری و سیم بکسلی (دستی و برقی)، قطعات یدکی و لوازم جانبی جرثقیل سقفی، برخی از موارد قابل تامین توسط فیروزاست. این شرکت علاوه بر تامین کلیه قطعات جرثقیل ساخت فیروزا ، قادر به تامین قطعات یدکی و لوازم جانبی شرکت های دماگ و اشتال آلمان نیز است.

    یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت فیروزا، با اتکا به تجربه و پشتوانه ۵۵ ساله خود، طراحی جرثقیل است. جرثقیل‌های ساخته شده مطابق با خواسته مشتریان و ارائه راه کارهای مختلف در جهت رفع نیاز صنایع آنهاست. ما به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت کشور، قادریم با بهره برداری از دستاورد‌های علمی واحد تحقیق و توسعه خود، تمامی نیازهای صنایع را در زمینه جابجایی مواد، فناوری جرثقیل و خدمات پس از فروش با رویکرد کیفیت برتر و قابل اطمینان برآورده سازیم.

    زمینه فعالیت و تخصص شرکت فیروزا ساخت انواع جرثقیل‌های صنعتی از جمله سقفی، دروازه‌ای، بازویی، مونوریل ، طرح‌های خاص(ضد انفجار) و… است. یکی از نقاط قوت شرکت فیروزا، طراحی و ساخت انواع جرثقیل‌های صنعتی خاص است که توان مهندسی بالا نیاز دارند. فیروزا با اتکا به منابع انسانی با تجربه و کار آزموده، این امر را امکان پذیر ساخته است.