اولین عکس از زن ثروتمند پدرام شریفی / حتی پولدارتر از شوهر بازیگرش !

عکس های از پدرام شریفی بازیگر سینما و تلوزیون و همسرش را ملاحظه نمایید.

اولین عکس از زن ثروتمند پدرام شریفی / حتی پولدارتر از شوهر بازیگرش !

پدرام شریفی بازیگر سینما و تلویزیون در ۱۱ مرداد ۱۳۶۶ در تهران به دنیا آمده‌است. او فوق دیپلم عمران است و فعالیت خود را در بازیگری با تئاتر شروع کرده‌است. شریفی با فیلم ماهی و گربه به کارگردانی شهرام مکری به سینمای ایران معرفی شد و بازی در فیلم متولد ۶۵ به کارگردانی مجید توکلی (کارگردان) باعث شناخته‌شدن بیشتر وی شد

پدرام شریفی از بازیگران جوان سال‌های اخیر سینما و تلویزیون است که در کنار بازیگرانی مثل نوید محمدزاده ، ساعد سهیلی ، امیر جدیدی و … نسل جدید بازیگران سینمای ایران را تشکیل می‌دهند و از اواسط دهه 90 چهره شده‌اند.

آقای شریفی تاکنون در فیلم کارگردانان بسیاری همچون محسن قرایی،ابراهیم حاتمی‌کیا، نوید محمودی،رسول صدرعاملی،کریم لک زاده،نرگس آبیار، خسرو معصومی،شهرام شاه حسینی،فائزه عزیزخانی،بهروز شعیبی و مصطفی کیایی حضور داشته‌است. پدرام شریفی با فیلم بادیگارد به شهرت رسید.

پدرام شریفی

او فعالیت خود در بازیگری را با تئاتر شروع کرد و در سال ۱۳۹۲ با فیلم «ماهی و گربه» به کارگردانی شهرام مکری برای نخستین بار وارد سینما شد. سریال «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی نخستین تجربه ی تلویزیونی او بود. او با بازی در فیلم «متولد ۶۵» به کارگردانی مجید توکلی و سریال شبکه نمایش خانگی «می خواهم زنده بمانم» به کارگردانی شهرام شاه حسینی به شهرت بیشتری رسید.

وقتی در سال 94 و در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر بازیگر جوانی مثل پدرام شریفی سه فیلم در جشنواره داشت، عده‌ای خیال کردند که او به‌وسیله رابطه و حتی خریدن نقش‌ها وارد سینما شده است؛ اما آن‌هایی که زحمات چند ساله او را در تئاتر دیده بودند، از ظهور ستاره‌ای جدید در سینمای ایران خبر دادند، بازیگری که با بازی‌های متفاوت و انتخاب‌های دقیقش نشان داد که راه را می‌شناسد و تکیه‌بر قابلیت‌های شخصی خود دارد.

پدرام شریفی

پدرام شریفی، بازیگر مشهور، روز هشتم مارچ در روز جهانی زن (اواخر اسفند ماه 1402) با انتشار تصویری در اینستاگرامش از همسر خود رونمایی و برای نخستین بار خبر ازدواجش را اعلام کرد. شریفی در این پست که خطاب به همسرش روز جهانی زن را به او تبریک گفته، نوشته بود:

رفیق،عشقِ من،با صفا، روزت مبارک!

پدرام شریفی

همسر پدرام شریفی، پگاه گشایشی مدیرعامل برند «سفیر» است که یک فروشگاه زنجیره ای مشهور در ایران در زمینه ی محصولات آرایشی بهداشتی است.

پدرام شریفی

پدرام شریفی

منبع:رکنا

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما