عکس پسر جذاب سریال زیرخاکی + بیوگرافی

رایان سرلک متولد ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ در تهران ، بازیگر است.

عکس پسر جذاب سریال زیرخاکی + بیوگرافی
 رایان سرلک خیلی زود از ۵ سالگی استعداد خود را در عرصه هنری را نشان داد و با حمایت خانواده بعد از طی کلاس های بازیگری وارد تئاتر شد و حالا در جلوی دوربین حضور دارد. رایان سرلک تنها فرزند خانواده است ، پدرش طراح و معمار و مادرش کارشناس شیمی است.

بیوگرافی رایان سرلک:  سریال زیرخاکی یک مجموعهٔ تلویزیونی به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان و تهیه‌کنندگی رضا نصیری نیا است که نقش‌های اصلی آن را پژمان جمشیدی و ژاله صامتی به‌عهده دارند. فصل اول این مجموعه در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ روی آنتن شبکهٔ یک رفت و فصل دوم آن از ۷ خرداد ۱۴۰۰ پخش شد. فصل سوم زیرخاکی نیز در نوروز ۱۴۰۱ از همین شبکه پخش شد.

خلاصه داستان زیرخاکی

این مجموعه تلویزیونی کمدی-تاریخی که مربوط به دهه‌های ۱۳۵۰ و ۱۳۶۰ خورشیدی است، داستان مردی را به تصویر می‌کشد که به دنبال زیرخاکی می‌گردد. او در طی داستان درگیر مسائلی همچون؛ دستگیری به جرم پخش اعلامیه ضد شاه، کمک به برادرش در تعمیر موشک ارتش و… می‌شود. جالب است که در همهٔ این موارد او از ماجراهایی که پیرامون تحولات ایران رخ می‌دهد بی‌خبر و بی اطلاع و مشغول به کار خودش است.

تغییر چهره بازیگر خردسال سریال زیرخاکی

بیوگرافی رایان سرلک

رایان سرلک متولد 21 اسفند 1392 در تهران ، بازیگر است. رایان سرلک خیلی زود از 5 سالگی استعداد خود را در عرصه هنری را نشان داد و با حمایت خانواده بعد از طی کلاس های بازیگری وارد تئاتر شد و حالا در جلوی دوربین حضور دارد. رایان سرلک تنها فرزند خانواده است ، پدرش طراح و معمار و مادرش کارشناس شیمی است.

تغییر چهره بازیگر خردسال سریال زیرخاکی

بازیگری رایان سرلک

رایان از 5 سالگی وارد حیطه بازیگری شد . مثل بسیاری از بازیگران معروف کارش را با حمایت خانواده در تئاتر آغاز کرد و با شرکت کردن در کلاس های مختلف بازیگری وارد صحنه تئاتر شد و حالا در تلویزیون دیده می شود.

در ابتدا با دابسمش هایی که در تقلید از بازیگران می ساخت، استعداد خود را در زمینه بازیگری نشان داد و در نهایت در اردیبهشت ماه سال 97 و در سن 5 سالگی وارد کارگاه های بازیگری مهرنوش دارا شد.

تغییر چهره بازیگر خردسال سریال زیرخاکی

اولین تئاتر را در سال 97 اجرا کرد، او در تئاتر «کارپیلار» به کارگردانی مهرنوش دارا در سالن استاد جمشید مشایخی اولین کار حرفه ای او را در زمینه بازیگری انجام داد.

بعد از آن در نمایش «چرا خرش ها دم کوتاهی دارند» بازی کرد ، این نمایش به جشنواره فجر رسید و اینگونه بود که رایان در معرض دید کارگردان های دیگری قرار گرفت.

این چهره در سال 98 در فیلم سینمایی «راند چهارم» به کارگردانی علیرضا امینی در کنار پژمان بازغی و الهه حصاری نقش فرزند خانم حصاری را ایفا کرد.

حضور در سریال زیرخاکی

اوج شهرت رایان در تلویزیون با سریال زیرخاکی بود. رایان از طریق جلیل سامان یکی از کارگردانان ایرانی به عوامل این سریال معرفی شد، او از میان 40 کودکی که تست بازیگری دادند مورد قبول قرار گرفت و برای سریال زیرخاکی که ماه رمضان سال 99 پخش شد انتخاب شد.

تغییر چهره بازیگر خردسال سریال زیرخاکی

رایان سرلک یا همان کاوه ی سریال زیرخاکی نقش فرزند یکی یکدانه ی فریبرز باغمیشه و همسرش پریچهر را برعهده دارد که داستان سریال حول محور این خانواده و ماجراهای آن ها در دوران قبل و بعد از انقلاب است. کاوه به طور قطع یکی از شیرین ترین شخصیت های سریال است و رایان سرلک با وجود سن کمش توانسته به خوبی در این نقش ظاهر شود.

رایان سرلک در سریال زیرخاکی ۴

رایان سرلک بازیگر خردسال سریال زیرخاکی تصویری تازه از پشت صحنه زیرخاکی۴ که برای نوروز۱۴۰۳ در حال فیلمبرداری است منتشر کرد. رایان سرلک بازیگر نقش کاوه سریال زیرخاکی به تازگی عکس جدیدی از او منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

تغییر چهره بازیگر خردسال سریال زیرخاکی

وبگردی

ارسال نظر

 

نظرسنجی

به توجه به لایحه افزایش یک روز به تعطیلات هفتگی ، با کدام گزینه موافقید؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما