کاهش وزن زیاد هومن برق نورد + عکس او با ظاهری جدید کنار همسر جوانش!

کاهش وزن هومن برق نورد و تصویری جدید از او کاربران شبکه های اجتماعی را شوکه کرد. اخیرا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی عکسی از هومن برق نورد منتشر شده است. این تصویر با ظاهری کاملا متفاوت که از لاغری شدید او خبر می‌دهد.

کاهش وزن زیاد هومن برق نورد + عکس او با ظاهری جدید کنار همسر جوانش!

 علت لاغری هومن برق نورد چست؟ در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان عکس هایی از کاهش وزن هومن برق نورد و همسرش را مشاهده کنید. با مجله گفتنی همراه باشید.

کاهش وزن هومن برق نورد و تصویری جدید از او کاربران شبکه های اجتماعی را شوکه کرد. اخیرا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی عکسی از هومن برق نورد منتشر شده است. این تصویر با ظاهری کاملا متفاوت که از لاغری شدید او خبر می‌دهد. علت لاغری هومن برق نورد چست؟ در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان عکس هایی از کاهش وزن هومن برق نورد و همسرش را مشاهده کنید. با مجله گفتنی همراه باشید.

دلیل کاهش وزن هومن برق نورد چه می تواند باشد؟

هومن برق‌نورد (بازیگر ۵۴ساله) با ظاهری کاملا متفاوت که از لاغری شدید او خبر می‌دهد، در مراسم اکران فیلم آپاراتچی شرکت کرد. بعضی از کاربران می گویند او به خاطر رژیم گرفتن، لاغر شده است و برخی دیگر متعقدند که شاید او یک بیماری نهفته دارد که وضع ظاهری‌اش بدین شکل شده است.

تصاویری از کاهش وزن هومن برق نورد و همسرش

کاهش وزن هومن برق نورد1 کاهش وزن هومن برق نورد2

 

همسر هومن برق نورد
هومن برق‌نورد متولد ۵ دی ۱۳۴۸ در تهران، بازیگر ایرانی تئاتر، سینما و تلویزیون است. وی تقریبا در فیلم های طنز، ایفای نقش می کند. او در سال ۱۳۷۴ با سریال ابووهیب بهلول، وارد قاب تلویزیون شد و با فیلم یک تکه نان در سال ۱۳۸۳، بازی در سینما را تجربه کرد.

از مهم‌ترین آثار او، بازی در سریال ساختمان پزشکان در سال ۱۳۸۹ بود او سپس با دزد و پلیس در سال ۱۳۹۱ و سپس دودکش در سال ۱۳۹۲، درخشید. هومن برق نورد در چندین فیلم و سریال در کنار بهنام تشکر، بازی کرده‌ است که بیشتر به عنوان نسخه ایرانی لورل و هاردی از آن‌ها یاد می‌شود.

وبگردی

ارسال نظر

 

نظرسنجی

به نظر شما چرا کسی پرسپولیس و استقلال را نمی‌خرد؟

.

طلا و جواهر اقتصاد 100 : قیمت طلا از کشوری به کشور دیگر متفاوت بوده و ممکن است بتوانید معامله بهتری برای خرید طلا در…

اخبار سلامت

سینما در سینما