همسر علی ضیا کیست؟ / این پیام همه چیز را به هم ریخت!

همسر علی ضیا: علی ضیا، مجری سابق تلویزیون که با برنامه‌های ماه رمضانی و گفتگومحور به شهرت رسید، به تازگی در صفحه مجازی خود استوری را منتشر نمود که مورد توجه و سوژه کاربران قرار گرفت و با واکنش ها و گمانه زنی های بسیاری همراه بود.

همسر علی ضیا کیست؟ / این پیام همه چیز را به هم ریخت!

در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان استوری مبهم مجری برنامه های فرمول یک و ماه عسل برای مخاطب خاصش را می بینید. با مجله گفتنی همراه باشید.

علی ضیا، مجری سابق تلویزیون که با برنامه‌های ماه رمضانی و گفتگومحور به شهرت رسید، به تازگی در صفحه مجازی خود استوری را منتشر نمود که مورد توجه و سوژه کاربران قرار گرفت و با واکنش ها و گمانه زنی های بسیاری همراه بود. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان استوری مبهم مجری برنامه های فرمول یک و ماه عسل برای مخاطب خاصش را می بینید. با مجله گفتنی همراه باشید.

همسر علی ضیا کیست؟

علی ضیا مجری سرشناس کشورمان که این روزها پادکست گفت‌وگو محور باضیا را کارگردانی و اجرا نموده است، در تازه ترین فعالیت مجازی اش تصویری از خود را با کاربران به اشتراک گذاشت و نوشت:

ای آنکه در دلم دوست دارمت اما

ندارمت

جای تو در سینه ام درد میکند

استوری عاشقانه علی ضیا

همسر علی ضیا

همسر علی ضیا کیست؟

سید علی ضیاء کاشانی، مجری و تهیه‌کننده تلویزیون و گوینده رادیو اخبار موثقی در مورد ازدواجش منتشر نکرده و گویا مجرد است و در یک خانواده 4 نفره بزرگ شده، مادرش شهره احدیث نویسنده و پدرش سید حسین ضیا تاجر بوده و تنها یک خواهر بزرگتر از خود بنام شیما دارد.

وبگردی

ارسال نظر

 

نظرسنجی

به توجه به لایحه افزایش یک روز به تعطیلات هفتگی ، با کدام گزینه موافقید؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما