استایل مردانه مجید سریال دنیای شیرین دنیا در 33 سالگی ! / جذاب و قد بلند !

امیر محمد زاده متولد سال 1369 با تغییر چهره شدید و با قدی بلند و استایلی کاملا مردانه بعد از 25 سال پربازدید شد.

استایل مردانه مجید سریال دنیای شیرین دنیا در 33 سالگی ! / جذاب و قد بلند !

بازیگر نقش مجید سریال دنیای شیرین دریا را که به یاد دارید همان پسر بازیگوشی که پس از این سریال دیگر خبری از بازی اش در تلویزیون نبود، امیر محمد زاده بازیگر نقش مجید در مجموعه دنیای شیرین دریا را بعد از 25 سال ببنید.

امیر محمد زاده

امیر محمد زاده و سریال دنیای شیرین دریا

وی برای اولین بار در سال 1374 با حضور در فیلم «تنگنا» به کارگردانی «علی درخشی» در کنار بازیگرانی چون «پروانه معصومی»، «کاظم افرندنیا»، «بیوک میرزایی» و «مهری مهرنیا» پا به عرصه بازیگری نهاد. این هنرمند جوان ایرانی در سال 1377 با ایفای نقش در سریال «دنیای شیرین دریا» به کارگردانی «منوچهر شمسایی» و «بهروز بقایی» در کنار بازیگرانی چون «فرهاد بشارتی»، زنده یاد «پوپک گلدره»، «مهسا ملاپور» و «عطیه غبیشاوی» بر تجربه بازیگری خود افزود.

امیر محمد زاده

دنیای شیرین دریا نام یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی بهروز بقایی است که در سال ۱۳۷۷ تولید و از شبکه ۱ پخش گردید. در هر قسمت از این مجموعه تلویزیونی، دو خانواده (هفت شخصیت ثابت)، هربار با مشکل تازه‌ای درگیر می‌شوند. مطابق معمول، هر بار بچه‌های خانواده مشکلی ایجاد می‌کنند و بزرگترها با هدایت و تدبیر خود، آن را حل می‌کنند.

امیر محمد زاده

داستان دنیای شیرین دریا

در هر قسمت از این مجموعه تلویزیونی، دو خانواده (هفت شخصیت ثابت)، هربار با مشکل تازه‌ای درگیر می‌شوند. مطابق معمول، هر بار بچه‌های خانواده مشکلی ایجاد می‌کنند و بزرگترها با هدایت و تدبیر خود، آنرا حل می‌کنند

امیر محمد زاده

 

وبگردی

ارسال نظر

 
.
باز