یوتیوب با تغییری ظاهری و یوتیوب موزیک با فیلترهای جدید به‌روز می‌شود

اقتصاد ۱۰۰ - این دو ویژگی هم‌اکنون در دسترس برخی کاربران منتخب قرار گرفته است.

یوتیوب با تغییری ظاهری و یوتیوب موزیک با فیلترهای جدید به‌روز می‌شود

به گزارش گروه دانش و فناوری،  یوتیوب  چند وقت پیش طراحی نسخه وب خود را به‌صورت کاملاً جزئی تغییر داد تا با این تغییر  گوشه ویدیوها  به‌صورت  گرد  دیده شوند. هرچند این تغییر با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه نشده است، اما حالا نسخه  اندروید  یوتیوب نیز با این تغییر همراه شده است. علاوه بر این، یوتیوب موزیک نیز به دسته‌بندی‌های جدیدی مجهز شده که حس‌وحال‌های مختلف را شامل می‌شود.

همانطور که در تصاویر زیر از گزارش AndroidPolice قابل مشاهده است، اکنون فضای خالی سفیدی در دو طرف تصویر کاور ویدیوها دیده می‌شود. تغییر جدید یوتیوب در حال حاضر فقط برای برخی کاربران منتخب قابل مشاهده است، اما با توجه به اینکه نسخه وب این برنامه اخیراً این تغییر را دریافت کرده است، می‌توان انتظار داشت که برنامه اندروید Youtube نیز طی هفته‌های آینده آن را دریافت کند.

Previous
Next

تغییر یوتیوب موزیک

در سال 2020، یوتیوب موزیک نوار جدیدی تحت عنوان «Activity» را معرفی کرد که شامل فیلترهای خلق‌‌و‌خو می‌شود. در واقع در این دسته‌بندی‌های حسی آهنگ‌هایی به کاربران پیشنهاد می‌شود که با وضعیت فعلی آن‌ها مانند غم یا شادی ارتباط دارند. اکنون پنج دسته جدید به این نوار اضافه شده است.

فیلترهای جدید یوتیوب موزیک شامل گریه‌کردن ( Cry )، مهمانی ( Party )، عاشقانه ( Romance )، برای حس خوب ( To feel good ) و برای خوابیدن ( To sleep ) می‌شود.

درست مانند فیلترهای فعلی که شامل مواردی از جمله تمرکز (Focus)، آرامش (Relax) و ورزش (Workout) می‌شود، با انتخاب کردن این حالت‌ها آهنگ‌های متناسب برای شما پخش خواهد شد.

این پنج حالت جدید برای برنامه‌های موبایل و وب یوتیوب موزیک گزارش شده است، اما هنوز در دسترس تمام کاربران قرار نگرفته‌اند.

یوتیوب در چند وقت گذشته توجه زیادی به سرویس پخش موسیقی خود کرده است. اخیراً گوگل در حال آزمایش قابلیتی شبیه به اپلیکیشن Shazam بود که به شما اجازه می‌دهد تا با زمزمه‌کردن در یوتیو‌ب بتوانید آهنگ‌های مدنظر خود را پیدا کنید. به‌علاوه، می‌توانید با میکروفن گوشی خود صدای یک آهنگ را ضبط کنید و آن را به یوتیو‌ب بدهید تا آن آهنگ را برایتان بیابد.

انتهای پیام
منبع : دیجیاتو
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.