کیس جدید ایرپادز پرو ۲ با پورت USB-C معرفی شد

اقتصاد ۱۰۰ - با همان کابل شارژ آیفون ۱۵ خود، حالا می‌توانید ایرپادز پرو ۲ را هم شارژ کنید.

کیس جدید ایرپادز پرو ۲ با پورت USB-C معرفی شد

به گزارش گروه دانش و فناوری، سرانجام دوران پورت قدیمی لایتنینگ به‌سر رسید و حالا اپل در آیفون‌های جدیدش از پورت USB-C استفاده کرده است؛ اما ظاهراً آیفون‌ها تنها محصولات جدید اپل با این درگاه نیستند. کوپرتینویی‌ها در رویداد  WonderLust  از کیس جدید ایرپادز پرو ۲ رونمایی کردند، اما این‌بار با پورت USB-C. بنابراین اگر آیفون‌های جدید را بخرید، دغدغه شارژ ایرپادز پرو ۲ با کابل متفاوت را نخواهید داشت. حال داستان این ایرپادز با کیس مجهز به پورت جدید چیست؟

ایرپادز پرو ۲ در رویداد سال گذشته اپل همراه با خانواده آیفون ۱۴ پا به‌ عرصه وجود نهاد. در آن زمان، این ایرپادز با کیس مجهز به لایتنینگ عرضه شده بود. حال با گذشت یک سال از آن دوره، اپل AirPods Pro 2 با کیس مجهز به پورت جدید وارد بازی شده است. این خبر خوبی است؛ چرا که اگر بخواهید همراه یکی از گوشی‌های سری آیفون ۱۵، ایرپادز پرو ۲ را هم تهیه کنید، مدل دارای کیس USB-C آن نیاز به کابل شارژ جداگانه ندارد.

اپل پیش‌تر از نسل اول AirPods Pro با کیس دارای پورت مذکور رونمایی کرده بود، اما تا قبل از رویداد WonderLust، چنین خبری برای پرچمدار هدفون‌های کاملاً بی‌سیم کوپرتینویی‌ها نبود. شایان ذکر است که این کیس شارژ جدید تنها با نسل دوم AirPods Pro سازگاری دارد و نمی‌توانید از آن برای شارژ کردن نسل قبلی استفاده کنید. ظاهراً فعلاً خبری از کیس جدید مجهز به پورت تایپ C برای ایرپادز ۳ هم نیست.

قیمت ایرپادز پرو ۲ مجهز به کیس USB-C برابر با ۲۴۹ دلار خواهد بود. کوپرتینویی‌ها هنوز خبر دقیقی مبنی بر تاریخ عرضه این مدل را اعلام نکرده‌اند.

انتهای پیام

منبع : دیجیاتو
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.