تحولی شگفت‌‌انگیز در نوشتن؛ معرفی سرویس GrammarlyGO

اقتصاد ۱۰۰ - نرم‌افزار گرامرلی تاکنون صرفاً دستیاری ساده برای اصلاح مشکلات املایی و گرامری متون انگلیسی بود، اما حالا با تب هوش مصنوعی از سرویس جدیدی به نام GrammarlyGO رونمایی کرده است .

تحولی شگفت‌‌انگیز در نوشتن؛ معرفی سرویس GrammarlyGO

به گزارش گروه دانش و فناوری و به نقل از سخت افزارمگ ،قابلیتهای مختلفی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. بر اساس وبلاگی که روز چهارشنبه در وب‌سایت گرامرلی منتشر شد، GrammarlyGO با تغییر نحوه ارتباط افراد و سازمان‌ها، بهره‌وری را افزایش می‌دهد.

در این بیانیه مطبوعاتی آمده است: این قابلیت از هوش مصنوعی مولد برای کمک به افراد و کسب‌وکارها در ارتباطات استفاده می‌کند و فرقی ندارد که فرد از ابتدا نوشتن یک متن را آغاز کرده باشد یا درحال کار روی یک نوشته آماده باشد. سرویس GrammarlyGO مطابق سلیقه شخصی کاربر و سبک کاری شرکت‌ها، پیشنهادهایی را برای نوشتن ارائه می‌کند‌. علاوه بر این، این قابلیت جدید اجازه می‌دهد که افراد کنترل تجربه‌شان را در اختیار داشته باشند. این محصول با عملکردی مشابه چت‌بات محبوب ChatGPT، برای نویسندگان این امکان را فراهم می‌کند کند از هوش مصنوعی برای ویرایش و ارتقای سطح نوشته خود استفاده کنند‌.

سرویس GrammarlyGO

می‌توانید با سرویس GrammarlyGO از هوش مصنوعی مولد برای موارد زیر استفاده کنید:

  • GrammarlyGo دستورالعمل‌هایی جهت بهبود، ساده یا کوتاه کردن پیام‌ها و تنظیم لحن آنها برای سناریوهای مختلف ارایه می‌دهد. شما می‌توانید دستورالعمل را متناسب با نیازهای خود تغییر دهید.
  • GrammarlyGO نوشته‌هایی با کیفیت بالا می‌نویسد و با پیداکردن کلمات عالی در زمان صرفه‌جویی می‌کند.
  • GrammarlyGo می‌تواند طرح‌های کلی و ایده‌های عالی خلق کند که در متن پیام‌ها و به عنوان مرجع قابل استفاده هستند.
  • GrammarlyGO با مشاهده ایمیل یا رشته ایمیل‌ها پاسخ متناسب با موضوع را پیشنهاد می‌دهد ‌‌بنابراین می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ایمیل‌های خود را به بهترین نحو ممکن پاسخ دهید.

GrammarlyGO با ایجاد سریع متن بسیار مرتبط با سلیقه هر فرد یا سبک کاری شرکت و هدف آن، در زمان افراد و کسب‌وکارها صرفه جویی می‌کند و در عین حال به نیازهای منحصر به فرد آنها پاسخ می‌دهد. گرامرلی معتقد است که این با سرویس‌ می‌توان تقریباً هر نوشته‌ای را به‌نحوی ارتقا داد.

قابلیت GrammarlyGO برای سرویس‌های پریمیوم، بیزنس، Education و توسعه‌دهندگان گرامرلی ارائه می‌شود. این ویژگی از ماه آوریل به‌صورت بتا فعال می‌شود و در برخی بازارها نیز رایگان خواهد بود.

همانطور که می‌دانید، در ماه‌های اخیر و در ادامه عرضه چت‌بات ChatGPT بسیاری از شرکت‌ها روی توسعه برنامه‌های هوش مصنوعی متمرکز شده‌اند. زیرا سرمایه‌گذاران به شرکت‌هایی با پروژه‌های هوش مصنوعی بسیار امیدوارتر هستند. بنابراین برای سرویس ویرایش متنی مثل Grammarly بسیاری طبیعی است که در این مسیر قدم بردارد.

انتهای پیام

وبگردی

ارسال نظر

 
.