فیلم لو رفته از عروسی جنجالی بدل تتلو با دختر ایرانی

اخیرا فیلمی از عجیب ترین عروس و داماد ایرانی در فضای مجازی همه را شوکه کرد.

فیلم لو رفته از عروسی جنجالی بدل تتلو با دختر ایرانی
حجم ویدیو: 2.75M | مدت زمان ویدیو: 00:00:06

اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که فردی با تتوی های بسیار خود را شبیه به تتلو کرده است ، او حتی دندان های خود را کشیده و به جای آن دندان طلا گذاشته است. فیلمی از ازدواج او با یک دختر در فضای مجازی منتشر شد که مخاطبان آن را عجیب ترین ازدواج ایرانی نامیدند و نیز واکنش های متفاوتی به چهره این مرد نشان دادند  و برخی از دختران گفته اند چرا این عروس به این مرد تتویی بله گفته است.

برخی مخاطبان نیز این مرد را بدل تتلو می دانند و نیز ازدواج آن را به ازدواج تتلو تشبیه کردند. در ادامه تصویری از تتو های تتلو را مشاهده می کنید و خودتان می توانید مقایسه کنید

تتلو

بیوگرافی تتلو خوانند مشهور ایرانی

امیر تتلو متولد 30 شهریور ماه سال 1366 در تهران و با اصالتی آذری است. او در یک خانواده 5 نفره در محله مجیدیه تهران به دنیا آمد. امیر به علت وضعیت مالی خانواده از نوجوانی کارگری کرده است و دوتا خواهر بزرگ ‌تر از خود دارد. او مدتی در کارگاه نجاری و مدتی هم دریک سوپر مارکت شاگرد بود. مادرش عاشق خوانندگی بوده و مدام تو خونه آواز میخوانده است؛ خواهرم هم همین طور، پدرم هم عاشق فوتبال بود، به همین خاطر او به خوانندگی و هم به فوتبال علاق شدیدی دارد.

تتلو بهترین خواننده بعد از مایکل

براساس گزارشی که رسانه معتبر The Top Ten نشر داده است، امیرحسین مقصودلو مشهور به امیرتتلو خواننده ایرانی مقیم کشورهای خارجی بعد از مایکل جکسون افسانه‌ای دومین خواننده محبوب لیست 10گانه شد و پس از وی نیز بیانسه معروف در جایگاه سوم ایستاد.

وبگردی

ارسال نظر

 
نظرسنجی

حادثه سوءقصد به ترامپ، رای او را بالاتر می‌برد؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما