حرکت زشت و زننده سحر قریشی به همراه تتلو! / خانم بازیگر رد داده دیگه!

اقتصاد 100 : انتشار عکسی در فضای مجازی باعث ایجاد شایعه بازگشت تتلو و سحر قریشی به یکدیگر شده است.

حرکت زشت و زننده سحر قریشی به همراه تتلو! / خانم بازیگر رد داده دیگه!

سحر قریشی متولد 6 دی ماه 1366 در تهران است. تحصیلات سحر قریشی در حد دیپلم است. سحر قریشی که از بازیگران پرحاشیه کشورمان به شمار می رود یک برادر به نام سپهر دارد. سحر قریشی توانست با بازی دیدنی اش در سریال دلنوازان جایگاه ویژه ای را در میان مخاطبان به دست آورد. جالب است بدانید سحر قریشی به کار عکاسی علاقه دارد و در فوتبال هم طرفدار تیم استقلال است. سحر قریشی در سال 1388 با بازی در فیلم لج و لجبازی مقابل دوربین قرار گرفته است.

چندوقت پیش اخبار زیادی درمورد ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو از خواننده های خارج از کشور در رسانه های مجازی منتشر شد که رابطه آنها نیز دوام نیاورد. خبر ازدواج سحرقریشی با امیر تتلو خواننده ساکن ترکیه را فرحبخش، کارگردان تلویزیونی داد.

امیرحسین مقصودلو که به تتلو معروف است در پست اینستاگرامی تند و کنایه‌آمیز از پایان رابطه خود با سحر قریشی خبر داد. در این پست تتلو با انتقاد از رفتار سحر قریشی، مجرد بودن خود را اعلام و از این رابطه ابراز پشیمانی کرد. در نهایت رابطه این دو خاتمه پیدا کرد و سحر قریشی به دوبی مهاجرت کرد. 

تصویر جدیدی از تتلو درحالی که یک زن را رد آغوش دارد  منتشر شده است که کاربران معتقدند این فرد سحر قریشی است و این دو نفر به یکدیگر بازگشتند. هیچ کدام هنوز واکنشی نسبت به این ادعا نشان نداده اند.

تتلو و سحر قریشی

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.