تیپ و ژست شیک سهیلا منصوریان در کیش جنجالی شد!

اقتصاد 100 : سهیلا منصوریان ووشوکار قهرمان ایران بار دیگر با انتشار تصویری در اینستاگرام اش از تیپ و ژست متفاوت اش سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

تیپ و ژست شیک سهیلا منصوریان در کیش جنجالی شد!

سهیلا منصوریان ووشوکار قهرمان ایران این روزها برخلاف الهه و‌ شهربانو منصوریان برای شرکت در بازی‌های آسیایی هانگژو چین اعزام نشده است.

همین امر سبب شده که او بیش از پیش در فضای مجازی حضور پیدا کند و فعالیت های روزمره اش را با دنبال کنندگان اش به اشتراک بگذارد.

البته این قهرمان سمیرمی به همراه دیگر خواهران اش حالا مدتی است که علاوه بر ورزشکار بودن به عنوان یک چهره مشهور در شبکه های اجتماعی شناخته می شود.

البته پدیده ورزشکار بلاگر چند سالی است که در میان قهرمانان پرافتخار کشورمان رایج شده و اغلب ورزشکاران به نام درگیر این اتفاق پرحاشیه شده اند.

در همین راستا حالا انتشار تصویر متفاوتی از این چهره مطرح در صفحه اینستاگرام اش سوژه مخاطبان فضای مجازی شده است.

 

عکس/ تیپ و ژست متفاوت سهیلا منصوریان در کیش جنجالی شد

صد دلاری جنجالی پشت قاب گوشی سهیلا منصوریان

به گزارش وقت صبح، سهیلا منصوریان یکی از قهرمانان مشهور ووشوی بانوان ایران است که این روزها در حال آماده سازی برای مسابقات ووشو قهرمانی جهان در آمریکا است.

با اینکه رقابت‌های جهانی ووشو هر دو سال یکبار در بالاترین سطح برگزار می شود اما از اکنون اغلب کارشناسان الهه و سهیلا منصوریان را بخت اول این تورنمنت می دانند.

البته در چند ماه گذشته فعالیت گسترده منصوریان کوچک در شبکه های اجتماعی با انتقاد های زیادی همراه بوده است.

چنانکه مدتی است این قهرمان مشهور دیگر مانند گذشته در این فضا حضور مستمر ندارد و بیشتر زمان اش را در حال تمرینات فشرده است.

در همین راستا حالا انتشار استوری بحث برانگیز از سوی این ورزشکار محبوب در صفحه شخصی اش با واکنش های متفاوتی از سوی کاربران مواجه شده است.

سهیلا منصوریان در پاسخ به پرسش عجیب یکی از کاربران درباره صد دلاری جنجالی پشت قاب گوشی اش اینگونه نوشته است:

«دلار پشت گوشیم فلسفه داره. قیمت گوشی ۱۳ با ۱۴ تفاوتش ۱۰۰ دلاره. گذاشتم که بگم میتونم ۱۴ بخرم ولی چون ریجستر نمیشه همین برام کافیه»

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.