حدس بزنید این دختر جذاب کدام خواننده مشهور است ؟! / عمرا بشناسید

اقتصاد100- تصویری از کودکی خواننده مشهور لس آنجلسی منتشر شده است.

حدس بزنید این دختر جذاب کدام خواننده مشهور است ؟! / عمرا بشناسید

نوش آفرین متولد ۱ فروردین ۱۳۳۵ در تهران ، خواننده و بازیگر است،تا مقطع دبیرستان تحصیل کرد تا اینکه از ۱۶ سالگی وارد بازیگری شد سپس خوانندگی را شروع کرد،بعد از دوری از بازیگری زیر نظر فریدون خشنود خوانندگی را شروع کرد تا اینکه سال ۱۳۵۲ توسط یدالله شیراندامی برای بازی به فیلم قصه ماهان معرفی شد. تصویری از کودکی نوش آفرین در فضای مجازی منتشر شده است که توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

نوش آفرین

ورود به خوانندگی و بازیگری

بعد از دوری از بازیگری زیر نظر فریدون خشنود خوانندگی را شروع کرد تا اینکه سال ۱۳۵۲ توسط یدالله شیراندامی برای بازی به فیلم قصه ماهان معرفی شد. به این ترتیب با این فیلم اولین تجربه بازیگری خود را در هفده سالگی بدست آورد.

شهرت با خوانندگی

از طریق آقای خشنود به حسن شماعی زاده معرفی شد و قرار بود آهنگ تو آن کوه بلندی را بخواند که وسط کار آقای شماعی زاده آهنگ را به گوگوش داد. با این حال با آهنگی بنام پیچک از فریدون خشنود توانست خیلی زود مورد توجه قرار بگیرد.

نوش آفرین

ازدواج با سعید راد

نوش آفرین در سال ۱۳۵۷ وقتی ۲۲ ساله بود با همبازی خود سعید راد ازدواج کرد و اگرچه خود فرزندی نداشت اما فرزند سعید راد از ازدواج قبلی اش را بزرگ کرد.

نوش آفرین

خروج از ایران تا جدایی

نوش آفرین و همسرش در سال ۱۳۶۳ از ایران به مقصد هندوستان مهاجرت کردند و بعد از ۵ سال زندگی از هند عازم کشور آمریکا شدند. این زوج در نهایت بعد از ۱۷ سال زندگی مشترک در سال ۱۳۷۴ از هم جدا شدند ، خانم نوش آفرین علت جدایی خود را سخت گیری و حسادت زیاد همسرش خواند.

سعید راد

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.