جنجالی ترین عکس از نیوشا ضیغمی در کنار 4 دختر بد حجاب / آبروی خانم بازیگر را بردند !

اقتصاد100- نیوشا ضیغمی سلطان تبلیغات عجیب و غریب است و سعی دارد تا خیلی ریز و شیک این کار را انجام دهد.

جنجالی ترین عکس از نیوشا ضیغمی در کنار 4 دختر بد حجاب / آبروی خانم بازیگر را بردند !

 البته او در صفحه شخصی خودش این کار را زیاد نمی کند و اگر هم انجام دهد همانند تبلیغ چمدان های یک برند چند ساعتی آن را پست کرده و بعد برمی دارد. خیلی وقت ها هم مدل می شود و با حضور در مزون ها و قر و اطوار جلوی آینه تبلیغ آن پیج و یا مزون را انجام می دهد.

نیوشا ضیغمی بازیگر ایرانی است که به واسطه دو بار عمل بینی زیرِ دست یکی از بهترین جراحان ایرانی و کلی پروتز و کارهای دیگر به این زیبایی رسیده است.او با یک عکس یادگاری با 4 دختر بی حجاب باز به سر زبان ها افتاد.

نیوشا ضیغمی از بازیگران جوان و معروف ایرانی است که با بازی در فیلم اخراجی ها شناخته شد.  نیوشا ضیغمی ظاهرا در سینما با کم کاری مواجه شده است. از آن جایی که نیوشا ضیغمی نزدیک به 4 میلیون فالوور دارد همانند بسیاری از هنرمندان تبلیغات اینستایی انجام می دهد. نیوشا ضیغمی عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.نیوشا ضیغمی بازیگری محبوب میان مردم است.

به گزارش خبرگزاری رکنا ، وی ابتد با بازی در فیلم «اخراجی ها» دیده و شناخته شد اما حالا در هر کاری که حضور داشته باشد قطعا از پر بیننده ترین ها می شود. نیوشا ضیغمی همسرش آرش پولادخان است که تاجر نقره می باشد و زندگی مرفهی را دارند.

نیوشا ضیغمی

نیوشا خانم هنوز مثل برخی بازیگران خانم جنجالی نشده و همانند خیلی از خانم و آقایان بازیگر هم طلاق گرفته نیست. نیوشا ضیغمی خیلی فعالیت در اینستاگرام ندارد اما تصاویر زیادی از او در شبکه های اجتماعی پخش شده است. به تازگی هم عکس خانم بازیگر در میان چند دختر با شکل و شمایل های عجیب و بی حجاب منتشر شده که احتمال می رود فتوشاپ باشد!

منبع:رکنا

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.