چهره باور نکردنی از سحر دولتشاهی با ابروهای پیوندی / ببینید نمی شناسید !

اقتصاد100- تصویری از سحر دولتشاهی با یک گریم بسیار خاص که چهره اش را به کلی عوض کرده است منتشر شد

چهره باور نکردنی از سحر دولتشاهی با ابروهای پیوندی / ببینید نمی شناسید !

 

سحر دولتشاهی بازیگر 44 ساله سینما و تلویزیون است که با سریال مسافران به کارگردانی رامبد جوان که آن مان همسر سحر دولتشاهی بود مشهور شد. عکسی عجیب و غریب از سحر دولتشاهی بازیگر مطرح ایرانی که همسر رامبد جوان بود با چهره ای بسیار متفاوت و غیرقابل باور منتشر شد.

بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی بازیگر مشهور ایرانی متولد 16 مهر 1358 در تهران است. وی سابقه مجری گری را نیز در کارنامه هنری خود دارد. تحصیلات سحر دولتشاهی لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره و لیسانس مترجمی زبان فرانسه از دانشگاه آزاد است. فرشته عدل نام مادر دولتشاهی است که نایب رئیس فدراسیون شنا بوده و پدرش فضلی مهندس مکانیک است و یک شرکت ماشین آلات دارد و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعالیت دارد. سحر دولتشاهی دارای یک برادر به اسم «روزبه» و یک خواهر به اسم «نسیم» است که برادرش دانش‌آموخته دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس محاسبات در کاناداست و نسیم دانش‌آموخته دانشگاه تهران و دکترای باستان‌شناسی در برلین است. خانواده دولتشاهی از نوادگان خاندان قاجاری دولتشاهی هستند. سحر دولتشاهی در طول روز وقتی کاری ندارد بیشتر فیلم می بیند یا به موسیقی گوش می دهد، چون عاشق موسیقی است و گاهی اوقات به کار ترجمه نیز می پردازد.

،سحر دولتشاهی در ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ وقتی ۲۹ ساله بود با همکار خود رامبد جوان ۳۷ ساله که از همسر سابق خود جدا شده بود ازدواج کرد. اما این ازدواج زمان زیادی طول نکشید و آنها بعد چند سال از هم جدا شدند.

نزدیک به یک سال پیش بود که خبر ازدواج او با همایون شجریان در فضای مجازی پر شد. تنها دلیل این حرف و حدیث ها عکس های دو نفره ای بود که در مکان های مختلف از آنها دیده می شد. مدتی قبل هم همایون شجریان در کنسرتش دسته گلی را به سحر دولتشاهی هدیه داد که خبر ازدواج آنها را به واقعیت بیشتر نزدیک کرد.

 

وبگردی

ارسال نظر

 
نظرسنجی

حادثه سوءقصد به ترامپ، رای او را بالاتر می‌برد؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما