فیلم اولین آواز بیژن مرتضوی بعد جوانمرگی همسرش!

اقتصاد 100 : ویدیویی از بیژن مرتضوی پس از مرگ ستاره سعیدی منتشر شده است.

فیلم اولین آواز بیژن مرتضوی  بعد جوانمرگی همسرش!

در روز 10 شهریور 1402 معین خواننده  مشهور و صاحب سبک با انتشار پستی خبر فوت همسر بیژن مرتضوی را تایید کرد و به او تسلیت گفت. ستاره سعیدی، همسر بیژن مرتضوی طی روزهای گذشته ، پس از عملی که بر روی مغزش انجام شده بود ، در حالت اغما بود. چندی پیش بیژن مرتضوی، خواننده و نوازنده ایرانی با انتشار یک ویدئو از مردم ایران خواسته بود برای همسرش دعا کنند.

ویدیویی از پشت صحنه و تمرینات بیژن مرتضوی برای کنسرت بعد از مرگ ستاره سعیدی منتشر شده است.

 

ستاره سعیدی

همسر بیژن مرتضوی فعالیت زیادی در حوزه اینستاگرام داشت و همین امر باعث شده بود که در بین طرفداران بیژن مرتضی بسیار محبوب باشد. همسر بیژن مرتضوی درگیر بیماری تومور مغزی بود و این بیماری باعث شد تا میزان علاقه بیژن مرتضوی به ستاره سعیدی لو برود. در دو هفته اخیر ویدئو های بیژن مرتضوی که از مردم برای شفای همسرش درخواست دعا کرده بود بسیار وایرال شد و پرده از علاقه شدید بیژن مرتضوی به ستاره برداشت.

ازدواج بیژن مرتضوی

بیژن مرتضوی که یکی از آهنگسازان و خوانندگان معروف لس آنجلسی است از ازدواج اولش صاحب یک پسر است که س و سال همسر جوان این آقای خوانده است. او به دلیل نامعلومی از همسر اولش جدا شده و در حال حاضر با خانمی به نام ستاره سعیدی ازدواج کرده است.این خانوم به عنوان مدیر برنامه های بیژن مرتضوی فعالیت داشته و در رشته مدیریت تحصیل کرده است. نزدیک به دو سال پیش ازدواج دوم او بسیار سر و صدا به پا کرد. این خانم جوان بسیار کم سن و سال است و ازدواج آنها با یکدیگر عجیب به نظر می رسید.

علت مرگ ستاره سعیدی

عکسی از ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در فضای مجازی منتشر شده است که شایعاتی در پی داشته و گویا در دعوایی با همسرش سرش به مبل خورده و دچار ضربه مغزی شده است این خبر تاکنون توسط بیژن مرتضوی تائید نشده است. ستاره سعیدی، همسر بیژن مرتضوی طی روزهای گذشته، پس از عملی که بر روی مغزش انجام شده بود، در حالت اغما بود. چندی پیش بیژن مرتضوی، خواننده و نوازنده ایرانی با انتشار یک فیلم از مردم ایران خواسته بود برای همسرش دعا کنند.. همسر بیژن مرتضوی فعالیت زیادی در حوزه اینستاگرام داشت و همین امر باعث شده بود که در بین طرفداران بیژن مرتضی بسیار محبوب باشد. همسر بیژن مرتضوی درگیر بیماری تومور مغزی بود و این بیماری باعث شد تا میزان علاقه بیژن مرتضوی به ستاره سعیدی لو برود. در دو هفته اخیر ویدئو های بیژن مرتضوی که از مردم برای شفای همسرش درخواست دعا کرده بود بسیار وایرال شد و پرده از علاقه شدید بیژن مرتضوی به ستاره برداشت.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.