عکس تتوی عجیب و غریب ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر سابق سینما و تلویزیون با انتشار تصویری تازه در صفحه اینستاگرام خود از خالکوبی تازه و عجیب اش رونمایی کرده است.

عکس تتوی عجیب و غریب ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد 1 اسفند 1377 در تهران است. ریحانه پارسا دیپلمه رشته نمایش از هنرستان تئاتر می باشد که در کنار بازیگری از علاقمندان عکاسی و مدلینگ بوده است. ریحانه پارسا اولین بار سال 1397 وقتی دختری 20 ساله بود با حضور در سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی با نقش لیلا بسیار درخشید و به شهرت عجیبی رسید. ریحانه پارسا تجربه اول و بازی درخشانی که داشت باعث شد سیلی از پیشنهادات برای بازی در سینما و تلویزیون دریافت کند اما به دلیل مهاجرت به ترکیه و حواشی که برای خود به وجود آورد باعث ممنوع الکاری خود در ایران شد. ریحانه پارسا در حال حاضر در ترکیه زندگی می کند.

ریحانه پارسا که در سنین بسیار پایین وارد عرصه بازیگر شد، با حواشی پر سر و صدایش توانست توجه مخاطبان سینما و تلویزیون و کاربران فضای مجازی را به خود جلب کند. در نهایت هم او دو سال قبل ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد، اما حاشیه هایش را کنار نگذاشت و توانست دنبال کنندگان اش در اینستاگرام را میلیونی کند.

او به تازگی هم تصویری منتشر کرده که خبر از خالکوبی های تازه اش می دهد. ریحانه پارسا در تتوی تازه اش عدد 1999 را روی مچ دست خالکوبی کرده است که به نظر می آید سال تولدش به میلادی باشد.

ریحانه پارسا

منبع:وقت صبح

وبگردی

ارسال نظر

 
.