چگونه پول زیاد در بیاوریم + روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت

درآوردن پول زیاد نیاز به داشتن کمی دانش و مهارت دارد و بسیاری از افراد که خیلی زود پولدار می شوند روشهای چگونه پول زیاد در بیاوریم را می دانند در اینجا روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت را بیان خواهیم کرد.

چگونه پول زیاد در بیاوریم + روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت

شاید زمانی پول درآوردن زیاد سخت‌تر از امروز بوده. شاید زمانی واقعاً باید پای فیل را بلند می‌کردی تا از زیر آن یک دلار بیرون بکشی. ولی آن زمان، اگر می‌خواستی با مشتری‌ات در تماس باشی، باید مثلاً خبرنامۀ چاپی درست می‌کردی و پولِ پُست می‌دادی و آخر سر هم نمی‌دانستی چند نفر این خبرنامه را خوانده‌اند یا کدام بخش‌هایش برایشان جالب‌تر بوده است.

در حالی که در عصر اینترنت، می‌توان مثلاً از طریق ایمیل به‌راحتی (و با هزینۀ‌ خیلی کمتر) با مخاطبان و مشتریان در ارتباط بود و رفتار و نحوۀ تعامل آنها را نیز تحلیل کرد و پول زیاد بدست آورد. فناوری قطعاً تسهیلات بیشتری نیز طی سال‌های آینده به ارمغان خواهد آورد و افق‌های جدیدی را در برابر همۀ ما خواهد گشود. چه بهتر که از این امکانات جدید استفاده کنیم و در زمانه‌ای که تغییرات شتابناک‌تر از همیشه شده است، از راه خدمت‌رسانی صحیح، سریع‌تر به موفقیت‌های مالی (که یکی از زیربناهای داشتن زندگی‌ای بهتر است) برسیم.

گاهی که از پول درآوردن زیاد راحت و آسان صحبت می‌شود، تصور افراد به این سمت می‌رود که فقط با لم دادن روی کاناپه و فکر کردن به پول می‌شود پول درآورد؛ و بعد از آن هم فقط باید سوار لامبورگینی شد و دوردور کرد و خوش گذراند. اما نکتۀ جالب و مهم این است که تا فرد نتواند بر خودش مدیریت داشته و عادت‌های خوب در خودش ایجاد کند، پول درآوردن زیاد و بدون زحمت و راحت خواب و خیالی بیش نیست. طی این چند نکته که در ادامه می‌نویسم، سعی می‌کنم روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت توضیح دهیم.

چگونه پول زیاد در بیاوریم + روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت

روشهای پول درآوردن زیاد

پول درآوردن زیاد سخت است و اگر به دنبال درآوردن پول بیشتر هستید باید زیاد کار کنید. اگر می‌خواهید بعد از چند سال بینی‌تان را با پول پاک کنید، باید حداقل در سال‌های اولیه حسابی زحمت بکشید تا تمام ریزه کاری‌های کارتان را یاد بگیرید. چه خودتان کاری را از صفر شروع کردید و چه برای کس دیگری کار می‌کنید، تا کار را از خودتان ندانید و برای آن زحمت نکشید نه چیزی یاد می‌گیرید، نه پیشرفت می‎کنید و نه پولی از آن کار در می‌آورید.

همچنین برای پول درآوردن زیاد باید در زندگی ریسک‌پذیر باشید این بدان معنا نیست که چشم بسته قمار کنید. ریسک‌های هوشمند و حساب شده شانس موفقیت را تا حد بسیاری بالا می‌برند. کسی که تمام پولش را در بانک خوابانده مطمئناً به جایی نخواهد رسید. کسی هم که با نیم ساعت تحقیق کردن درباره پرورش شترمرغ، ناگهان نصف سرمایه‌اش را خرج این امر می‌کند دیوانه است. درباره هر سرمایه‌گذاری اطلاعات کسب کنید و با پردازش صحیح این اطلاعات و مشورت با افراد ذیصلاح اقدام کنید. ریسک کردن در زندگی اولین قدم برای پول درآوردن زیاد است.

چگونه پول زیاد در بیاوریم + روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت

راههای پول درآوردن بدون سرمایه

برای پول درآوردن بدون سرمایه سعی کنید در یکی از زمینه‌های کاری‌تان چنان متخصص شوید که کسی نتواند روی دست‌تان بلند شود. دنیای امروز دنیای تخصص است و برای پول درآوردن بدون سرمایه باید متخصص شوید. کسی این خاصیت را بدست خواهد آورد که عاشق یادگیری باشد. شما را به‌عنوان یک برنامه نویس در شرکتی استخدام کرده‌اند و هر روز وظایف چالش برانگیزی به شما محول می‎‌شود.

اگر اهل جست و جو و یادگیری باشید نه تنها وظیفه‌ی خود را انجام داده‌اید بلکه بعد از چند وقت برای خود غولی خواهید شد که تمام شرکت‌های معتبر برای داشتن‌تان سر و دست می‌شکنند و اینگونه می توانید پول زیاد در بیاورید. همچنین برای پول درآوردن زیاد باید چند شغل داشته باشید البته نه به آن شیوه‌ای که سازمان بازرسی کل کشور را عصبانی کند. اگر کاری را در حد تخصص یاد گرفته‌اید شروع کنید درباره آن مطلب بنویسید، مشاوره بدهید و تدریس کنید و از تمام این‌ها پول در بیاورید.

آدمی که علاف باشد می‌خواهد پول های زیادش را خرج اَتینا کند. انقدر کار سر خودتان بریزید که وقت پول خرج کردن نداشته باشید. وقت مفید‌تان را در چرخه‌ای از کار و یادگیری بگذرانید و البته به اندازه استراحت کنید تا از کارتان زده نشوید.

چگونه پول زیاد در بیاوریم + روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت

راه پول درآوردن زیاد

کدام آدم میلیاردی را می‌شناسید که برای پول درآوردن زیاد شرکت نزده باشد؟ راستش من چند نفری را می‎شناسم که شرکت نزده‌اند. اما خودم می‎روم پیدایشان می‌کنم و مخ‌شان را می‎زنم تا این‌ کار را بکنند. جدای از شوخی، تأسیس شرکت برای درآوردن پول بیشتر کار خیلی آسانی است و اگر مقدار کمی پول داشته باشید می‎توانید به یکی از آگهی‌های ثبت شرکت‌ها در روزنامه همشهری زنگ بزنید و با پرداخت کمی پول شرکت‌تان را رسماً ثبت کنید. منتها این‌که چه‌طور شرکت را اداره کنیم مهم است.

شرکت‎های موفق کارشان را این‌طور شروع نکرده‎اند که یک‌شبه 50 نفر را استخدام کنند و 10 میلیون دلار در حلق شرکت بریزند و بسم الله بگویند. این‌ها کارشان را از دفاتر خیلی کوچک و محقر شروع کرده‌اند و حالا شده‌اند غول‎های چند ملیتی. همین شرکت پیکسار که استیو جابز آن‎را خرید و آن را به این عظمت درآورد، شرکتی بود که در شروع کار چند نفر گرافیست کامپیوتری با ذوق را دور هم جمع کرده بود و انیمیشن‌های کوتاه و بسیار ساده می‎ساخت.

همچنین شما می توانید برای بدست آوردن پول ززیاد یک واسطه استخدام کنید. این مورد با عنوان آربیتراژ شناخته شده‌است و به این ترتیب است که اساسا باید شخص دیگری کار را برای شما انجام بدهد. به عنوان مثال، شما می‌توانید شرکت طراحی وب راه‌اندازی کنید یا یک شرکت خدماتی برای بردن سگ‌ها به پیاده‌روی، اما کار پیاده‌روی سگ‌ها یا برنامه‌نویسی را بر عهده‌ی شخص دیگری بگذارید. بهتر است هر کاری می‌کنید، دلالی نباشید که مسئول بازاریابی این خدمات است!

یکی دیگر از روشهای پول درآوردن زیاد اجاره ملک و املاک است در برخی از کشورهای خارجی اگر منزلتان را به مدت کمتر از 14 روز و زمانی که خودتان نیز در آن اقامت دارید اجاره دهید، شامل پرداخت مالیات نخواهید شد و می توانید پول زیاد در بیاورید. برای بیشتر کردن و یک پارچه کردن درآمدتان نیز می توانید کل ملک و یا یکی از اتاق های آن را به صورت اجاره بلند مدت نیز اجاره دهید.

همچنین می توانید از طریق اجاره املاک تجاری و یا زمین هایی که دارید تحت جای پارکینک و یا مثلا اقامت گاه ساحلی نیز کسب درآمد زیاد داشته باشید. شما می‌توانید زمانی که در حال سپری کردن تعطیلات‌تان هستید، خانه‌تان را اجاره بدهید یا ویلای‌تان را هنگامی که در خانه هستید اجاره بدهید و اینگونه پول درآوردن بیشتر را تجربه کنید.

شما همچنین می‌توانید گاراژ، فضای پارکینگ یا فضای اداری‌تان را که خودتان استفاده نمی‌کنید، اجاره بدهید و پول زیادی بگیرید. این یک درآمد اضافی خوب است که واقعا برای کسب آن لازم نیست هیچ کار دیگری به جز درج آگهی انجام بدهید. پول حاصل از اجاره دادن، یک گزینه خوب برای افرادیست که خانه دوم، ملک خالی و یا فضای اضافی در خانه های فعلی خود دارند. به عنوان مثال، می توانید از طریق سایت های مرتبط برای اجاره ملک و یا اجاره اقامت گاه های تفریحی، با اجاره های کوتاه مدتی، از قبیل اجاره اتاق یا اجاره کل خانه خود، پول درآوردن زیاد داشته باشید.

بهترین شغل آزاد در ایران

چگونه پول زیاد در بیاوریم + روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت

سرمایه گذاری در سهام برای درآوردن پول بیشتر

درآوردن پول زیاد از طریق سهام خریدن امکان پذیر است. هنگامی که در سهام سرمایه‌گذاری کنید، تبدیل به یک سهامدار می‌شوید. به این ترتیب شما سهمی از سود آن شرکت یا نهاد را خواهید داشت. سال‌های سال است که سرمایه‌گذاری در سهام روش محبوبی برای پول درآوردن بیشتر بدون زحمت است، و به لطف اینترنت، تحقیق و سرمایه‌گذاری در سهام به تنهایی توسط خودتان بسیار آسان‌تر شده‌است.

به خاطر داشته باشید که سهامی که شما در آن سرمایه‌گذاری می‌کنید می‌تواند در طول مراحل مختلف زندگی تغییر کند. دستاوردهای سرمایه ای راهی برای درآوردن پول زیاد از دارایی های از جمله سهام، املاک و مستغلات و حتی ارز مجازی هستند و این بدین دلیل است که این نوع درآمد ها در طول زمان افزایش یافته و این روشیست که برخی از ثروتمندترین مردم آمریکا در سال 2017 از آن برای خود کسب درآمد کرده اند.

به عنوان مثال، می توانید از طریق فروش خانه ای که مالک آن هستید، درآمد جانبی کسب کنید زیرا معمولا با گذر زمان به ارزش املاک و مستغلات افزوده میشود. زمانی که خانه خود را به فروش می رسانید می توانید کنترل کنید تا بتوانید از نرخ بهره های مالیاتی ای که به نفعتان هستند بهره ببرید.

وام‌دهی فرد به فرد: شرکت‌هایی مانند لندینگ کلاب (LendingClub)، پراسپر (Propser) و هارمونی( Harmoney) یک صنعت جدید به راه انداخته‌اند که در آن هر کسی می‌تواند تبدیل به وام‌دهنده شود. شیوه‌ی کار آنها این است که شخص وام دهنده را با یک مصرف‌کننده که در تامین ضمانت وامی که می‌خواهد از بانک بگیرد مشکل دارد یا ترجیح می‌دهند چنین وامی بگیرد، مطابقت می‌دهند. شما می‌توانید نرخ بهره‌ی بالاتری در وام‌هایی که می‌دهید به‌دست بیاورید چرا که مستقیما با خود وام‌گیرنده در ارتباط هستید و اینگونه می توانیم پول زیاد در بیاوریم .

چگونه پول زیاد در بیاوریم + روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت

همچنین ما می توانیم از راه بهتری پول زیاد در بیاوریم مثل محصولات فیزیکی بفروشید درست مثل یک سایت وبلاگ نویسی، راه‌های متفاوتی برای پول درآوردن زیاد بدون انجام کار با فروش محصولات فیزیکی وجود دارد. احتمالا یکی از راههای درآوردن پول زیاد فروش وسایل قدیمی‌تان در وب‌گاه‌های فروش محصولات دست دوم است. اما حتی اگر چیزی برای فروش ندارید، می‌توانید با دراپ‌شاپینگ* شروع کنید. مثلا می‌توانید محصولاتی را برای یک شرکت در وب‌گاه ای‌بِی eBay یا آمازون (Amazon) به فروش برسانید و آنها خودشان باقی کارها از جمله حمل‌ونقل را انجام خواهند داد.

*(توزیع مستقیم (drop shipping) نوعی تکنیک مدیریت زنجیره‌ی تامین کالاست که در آن خرده‌فروشان جنس را در انبار نگه نمی‌دارند و در عوض سفارش‌های مشتریان و جزییات مربوط به حمل‌ونقل را به تولید کننده، خرده‌فروشان دیگر، و یا یک عمده فروش فرستاده و پس از آن کالای موردنظر را به طور مستقیم برای مشتریان ارسال می‌کنند- مترجم.

شما همچنین می‌توانید فروشگاه تجارت الکترونیک خود را با استفاده از شاپیفای (Shopify) راه‌اندازی کنید. آنها تمام چیزهایی که برای فروش برخط محصولات نیاز دارید، در اختیارتان می‌گذارند از یک فروشگاه کاملا برخط تا گنجاندن دکمه‌ی خرید در کانال‌های شبکه‌های اجتماعی‌تان.

چگونه پول زیاد در بیاوریم + روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت

چگونگی پول درآوردن از اینترنت

پول درآوردن از اینترنت امروزه بسیار رایج شده است اگر وقت و تلاش زیادی برای ساختن یک سایت اختصاص داده‌اید و ترافیک زیادی به‌دست آورده‌اید، می‌توانید آن را در بازارهای خرید و فروش وب سایت مانند فلیپا (Flippa) بفروشید و طعم پول درآوردن از اینترنت را بچشید. من در این وبسایت کلی سایت خریداری کرده‌ و فرخته‌ام و پول زیادی به جیب زده‌ام. در واقع ساخت یک وبلاگ به شما کمک می کند تا درآمدی برای خود ایجاد کنید که می تواند در طول زمان رشد کرده و بیشتر شود. به عنوان مثال Meeta Aurora وبلاگ نویس غذا، یا همین روش توانسته است با وجود این که به صورت تمام وقت مشغول به کار است، ماهانه بیش از 5000 دلار از بلاگ خود پول در بیاوریم.

می توانید مهارت های جدیدی مانند فروش، تبلیغات یا افیلیت مارکتینگ (سیستم همکاری در فروش) را یاد گرفته و بکار ببرید تا با استفاده از پلتفرم هایی مثل Ad Thrive و Amazon Associates وبلاگتان را مقیاس بندی کنید. بنابراین می توانید از طریق به کار بردن راه های مختلف، از سایت تان کسب درآمد کنید و پول زیاد در بیاوریم. به عنوان مثال، با قرار دادن لینک های فروش محصولات و یا خدماتی که با موضوع کلی وبلاگتان مرتبط هستند در پست ها و نوشته هایتان، می توانید در ازای ترویج فروش آن کالا یا خدمات، حق کمیسیون دریافت کنید. همچنین می توانید وبلاگتان را با ارائه محصولات دیگری مثل یک کتاب الکترونیکی، قالب یا راهنمای ای که خودتان آن را ساخته و یا نوشته اید ترویج دهید.

چگونه پول زیاد در بیاوریم + روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت

بهترین روش پول درآوردن بدون زحمت

یکی دیگر از روشهای پول درآوردن بدون زحمت استفاده از پاسخگوهای خودکار برای فروش خدمات، محصولات و یا عضویت است. به این ترتیب که مردم آدرس رایانامه‌ی خود را در سایت شما می‌گذارند و سپس یک رایانامه‌ی خودکار حاوی لینک دانلود محصولات یا اطلاعات ارزشمندی که باید ارائه بدهید و همچنین یک سری رایانامه جهت پیگیری دریافت می‌کنند. برای انجام این کار شما به سرویسی مانند آپتین مانستر (OptinMonster) نیاز دارید.

همچنین برای پول درآوردن زیاد بدون زحمت می توانید یک انجمن ایجاد کنید اگر شما خود را به عنوان یک شخصیت بانفوذ ثابت کرده باشید، می‌توانید یک انجمن ایجاد کنید که در آن دیگران هزینه‌ای را به طور ماهانه پرداخت می‌کنند تا محتوای دارای کیفیت بالا و اطلاعاتی را که افراد غیرعضو به آن دسترسی ندارند دریافت کنند و اینگونه پول زیادی در بیاورید. یکی از نمونه‌های مورد علاقه‌ی من تیموتی سایکس (Timothy Sykes) است که ماهانه ۱۰۰ هزار دلار از طریق عضویت در انجمن‌اش که دربار‌ه‌ی شیوه‌ی کسب پول از طریق سهام کم‌ارزش است، به‌دست می‌آورد.

پول درآوردن زیاد با فروش حق امتیاز امکان پذیر است. اگر شما یک موسیقیدان، بازیگر، و یا نویسنده‌ی با استعداد هستید، پس می‌توانید حق امتیاز از کارتان به‌دست بیاورید و بفروشید. به عبارت دیگر مردم برای استفاده از کارتان یا دارایی‌های خلاقانه‌تان پول زیاد پرداخت می‌کنند. با صدور مجوز محصول یا اختراعی که متعلق به شماست، می تواند تا سالیان سال از طریق پروانه کسب و حق امتیازی که اعطا کرده اید درآمد جانبی زیادی کسب کنید. در واقع این روش یک راه سریع برای عرضه و رسیدن محصول شما بازار مورد نظرتان است.

به عنوان مثال، با توجه به صنف کاریتان می توانید 3 الی 5 درصد حق فروش کالای مصرفی ای که مجوز فروش آن را به کسی داده اید را برای خود طلب کنید. شما می توانید یک اپلیکیشن را مجاز به فروش و ارایه محصولات و یا خدماتتان کنید و یا با هدف کسب پول زیاد و درآمد بیشتر از ارایه حق امتیاز، زمانی که کاربرانتان رو به رشد هستند، یک اپلیکیشن برای خدمات و یا محصولتان بسازید و یا سفارش دهید. طبق تحقیقات مجله Biolaw and Business، میزان درآمد جانبی حاصل از ارایه حق امتیاز در صنایع مرتبط با تکنولوژی می تواند تا 80 درصد بیشتر از سایر صنایع باشد.

محصول اطلاعاتی خود را در ازای دریافت پول زیاد بفروشید. اگر شما در یک حوزه‌ی خاص آگاهی و اطلاعات دارید، می‌توانید تولید محصولاتی مثل کتاب‌ها و یا ویدیوها، و فروش آنها را در وبلاگ‌تان شروع کنید. ممکن است تولید و بازاریابی محصولات‌تان زحمت و کار زیادی را ایجاب کند، اما وقتی که همه چیز را سر و سامان دادید، می‌توانید کنار بکشید و از درآمد زیاد حاصل از کارتان لذت ببرید.

چگونه پول زیاد در بیاوریم + روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت

چگونه بدون کار پولدار شویم

شاید معروف‌ترین راه برای پول درآوردن زیاد بدون کار، راه‌اندازی وبلاگ خودتان باشد. فقط چند دقیقه طول می‌کشد که وبلاگ را راه‌اندازی کنید و البته هزینه‌ی چندانی هم در بر ندارد – فقط باید نام دامنه‌تان را خریداری کنید و هزینه‌ی میزبانی وب را بپردازید. پس از آن، تولید محتوا را آغاز کنید؛ محتوای جالب و شگفت‌انگیزی که آدم‌ها به خواندن یا به اشتراک‌گذاری آن‌ علاقمند باشند. به عنوان مثال، اگر شما یک حسابدار هستید که صاحبان کسب‌وکارهای کوچک را در زمینه‌ی مالیات‌شان کمک کرده‌اید، همین می‌تواند موضوع وبلاگ شما باشد.

وبلاگ خودم در مورد فاکتور نوشتن است برای کمک به مشتریان که همه چیز را در مورد این موضوع یاد بگیرند. این محتوا باعث می‌شود هزاران نفر در ماه ثبت نام کنند. حتما اگر می خواهید پولدار شوید مباحثی را در وبلاگ‌تان درج کنید که محبوب هستند. اگر شما یک حیوان خانگی داشتید که هنوز هم آن را دوست دارید و در مورد آن مطلب بنویسید، بعید می‌دانم که افراد زیادی به آن مراجعه کنند و بتوانیم از آن پول زیاد در بیاوریم. اما، کسی چه می‌داند، شاید هم اتفاقات خوبی رخ بدهد!

هنگامی که بازدید کننده بدست آوردید، می‌توانید با استفاده از روش‌های زیر پول زیادی را در بیاورید:

سود کمیسیون به عنوان یک شعبه: به این ترتیب شما می‌توانید محصولات یا خدمات افراد دیگر را در سایت خود به فروش برسانید و کسب درآمد کنید. اطمینان حاصل کنید که این محصولات یا خدمات با وبلاگ شما مرتبط هستند. به عنوان مثال، یک وبلاگ حسابداری می‌تواند شعبه‌ی فروش نرم‌افزارهای حسابداری و تنظیم فاکتور باشد. زمانی که شعبه‌ی محصول یا خدمات خاصی شدید، یک کد مخصوص به خودتان به شما داده می‌شود و به این ترتیب هر بار که بازدیدکننده‌، آن لینک را روی سایت‌تان کلیک می‌کند، شما پول کمیسیون خودتان را دریافت می‌کنید.

فروش تبلیغات: اگر سایت شما دارای ترافیک لازم برای تبدیل شدن به یک شعبه را داشته باشد، پس ممکن است به اندازه‌ی کافی خوب باشد که تبلیغ‌کنندگان تبلیغات را در سایت شما بخرند. شاید رقم دریافتی‌تان در ابتدای کار کم باشد، مثلا زیر ۲۰ دلار در هر آگهی به‌دست بیاورید. اما، در نهایت ممکن است بتوانید مبالغ سه رقمی به‌دست بیاورید. فراموش نکنید که برای پول در آوردن زیاد سایت تان باید کیفیت داشته باشد.

حامی مالی پیدا کنید: این یکی کمی متفاوت از صرفا فروش تبلیغات در سایت تان است. حمایت‌های مالی می‌تواند درج محتوایی مخصوص حامی مالی‌تان یا قرار دادن لوگوی یک شرکت به طور دائمی در صفحه‌ی وبلاگ‌تان باشد.

چگونه پول زیاد در بیاوریم + روشهای پول درآوردن زیاد بدون زحمت

پول درآوردن زیاد از طریق فریلنسینگ

در واقع فریلنسینگ راهی عالی برای بهبود مهارت و یا ساخت مهارت های جدید در حین پول درآوردن زیاد است. به عنوان مثال، می توانید به عنوان یک استراتژیست محتوا (مدیر محتوا) و یا مدیر شبکه های اجتماعی، آزادانه مهارت های مورد نیاز در دنیای واقعی را یاد بگیرید. می توانید به عنوان یک برنامه نویس حرفه ای و یا یک متخصص کار کنید و پول زیادی برای خدمات خود بگیرید. حتی می توانید برای رسیدگی به برخی وظایف کوچک پیمانکارانی را استخدام کنید تا بدین نحو به رشد کسب و کارتان نیز کمک کرده و بدان سرعت ببخشید و پول درآوردن زیاد را تجربه کنید.

منبع: سماتک

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما