رویکرد رییس جمهور شهید در خصوص قانون حجاب !

نظر رئیس دانشکده معارف اسلامی در مورد قانون حجاب را در ادامه بخوانید.

 رویکرد رییس جمهور شهید در خصوص قانون حجاب !

رئیس دانشکده معارف اسلامی با بیان اینکه نگاه آیت‌الله رئیسی در موضوع حجاب پدرانه بود، گفت: ایشان در خصوص نحوه اجرای قانون مقابله با بدحجابی به شدت حساس بود و همواره تاکید داشت حتی‌المقدور در این بحث پرونده قضایی و سوء پیشینه برای دختران ایجاد نشود.

به گزارش ایسنا، محمدرضا برزویی، رئیس دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع) امروز در گردهمایی اصحاب علوم انسانی و اجتماعی در یادبود شهدای پرواز اردیبهشت که در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد، اظهار کرد: آیت‌الله رئیسی توجه ویژه‌ای  به شورای انقلاب فرهنگی داشت و سند تحول شورا را به صورت جدی پیگیری می‌کردند، ایشان در این جلسات عنوان می‌کردند که به شرط داشتن طرح مفصل هر تعداد جلسه می‌خواهید برگزار کنید منوط به ارائه کار دقیق.

آیت الله رئیسی

وی افزود: در حوزه اخلاق اسلامی و رفتار کریمانه ایشان مصداق یک سیاست مدار انقلابی است، چه در دوران ریاست قوه و چه در دوران قوه مجریه مثال متعدد می‌شود مطرح کرد.

رئیس دانشکده معارف اسلامی با بیان اینکه نگاه آیت‌الله رئیسی در موضوع حجاب پدرانه بود، تصریح کرد: ایشان در خصوص نحوه اجرای قانون مقابله با بدحجابی به شدت حساس بود و همواره تاکید داشت؛ حتی‌المقدور در این بحث  پرونده قضایی و سوپیشینه برای دختران ایجاد نشود.

برزویی با بیان اینکه رئیس جمهور فقید نگاه ویژه‌ای به علوم انسانی داشت، عنوان کرد: نگاه کلان به تحول جامعه از دریچه علوم انسانی به عنوان مغزافزار جامعه بود، ایشان معتقد بودند علوم انسانی می‌تواند تحول ایجاد کند که بستر آن در یک مسیر بومی و داخلی است.

وی عنوان کرد: با توجه به سابقه و عملکرد ایشان در انقلاب فرهنگی و تحمل منتقد و رفتار نقدپذیرانه از صفات بارز ایشان بود، ایشان همیشه پذیرای نظرات مخالف بود.

منبع:رکنا

وبگردی

ارسال نظر

 
نظرسنجی

به نظر شما کدام کاندیدا در نخستین مناظره بهتر درخشید؟

.

اخبار سلامت

سینما در سینما