ایران ارقام
ایران ارقام
 • شرکت ایران ارقام در سال 1335 فعالیت خود را با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت NCR آغاز نمودو تا سال 1348 فعالیت شرکت تحت نام " ان سی آر ایران " ادامه یافت.

  شرکت ایران ارقام با بیش از نیم قرن تجربه در ارائه محصولات و راه کارهای بانکی، همواره منشا خدمات موثر در بخش بانکی کشور بوده است و تلاش دارد تا با ارائه به‌روزترین محصولات و همگام با پیشگامان این صنعت درجهان، گامی در راستای پیشبرد اهداف نظام بانکی کشور بردارد. یکی از ارزشمندترین سرمایه‌های شرکت ایران ارقام مدیران و کارشناسان خبره، با دانش فنی بسیار بالا و دارای تجربه تخصصی چندین ساله این شرکت می‌باشند و هسته رقابتی این شرکت را تشکیل می‌دهند. خدمات و محصولات شرکت ایران ارقام در حوزه سخت افزاری شامل فروش تجهیزات بانکی از قبیل دستگاه های خودپرداز و CRS و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی این محصولات توسط شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور می‌باشد. همچنین در کنار ارائه محصولات سخت افزاری، شرکت با ارائه راهکارهای نرم افزاری بانکی مثل سوییچ بانکی سبا و با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین تیم های توسعه و پشتیبانی نرم افزار در کشور به فعالیت می‌پردازد.  

  ورود به دنیای خودپردازهای بانکی

  شرکت ایران ارقام با استفاده از تجربیات گذشته خود، شناخت بازار و نیازهای مشتریان در سال 1370 دستگاه های خودپرداز  را به بازار معرفی نمود و این دستگاهها در بانک های سپه و ملت نصب و راه اندازی گردید و با راه اندازی دستگاه های خودپرداز برای اولین بار در ایران، شرکت ایران ارقام نام خود را به عنوان اولین ارائه کننده دستگاه‌های خود پرداز در ایران ثبت نمود.

  پذیرش در سازمان بورس اوراق بهاءدار

  در سال 1384 شرکت ایران ارقام مورد پذیرش سازمان بورس اوراق بهاءدار قرار گرفت و در زمره معدود شرکت‌های فناوری اطلاعات در ایران قرار گرفت که به صورت سهامی عام و در بورس قرار دارند.