علت کاهش فشار آب در تهران مشخص شد

در حالی که طبق اعلام مشترکان به ایسنا، طی روزهای اخیر، فشار آب در برخی از مناطق تهران با افت همراه بوده اما مدیر دفتر بهره‌برداری شرکت آب‌وفاضلاب استان تهران می‌گوید که هیچگونه برنامه‌ریزی برای اعمال افت فشار آب صورت نگرفته و علت این مساله در برخی مناطق افزایش مصرف آب است.

علت کاهش فشار آب در تهران مشخص شد

به‌گزارش ایسنا، تهران یکی از استان‌های خشک کشور محسوب می‌شود که در طول سال‌های اخیر وضعیت چندان مناسبی در حوزه منابع آبی نداشته است، این موضوع در ایام گرم و حتی روزهای پایانی سال به دلیل رسم خانه‌تکانی، بیشتر نمود داشته و در نتیجه مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد می‌کند.

بر اساس گزارش‌های مردمی که از برخی نقاط مختلف از شمال، جنوب، شرق و غرب تهران به ایسنا اعلام شده، افت فشار آب طی روزهای گذشته قابل توجه بوده تاجایی که بعضا انجام امور روزمره نیز با مشکلاتی همراه شده است، با این حال شرکت آبفای تهران اعلام می‌کند که هیچ گونه برنامه‌ریزی برای کاهش افت فشار آب انجام نشده است.

علی اکبر ملکوتی - مدیر دفتر بهره‌برداری و توسعه شبکه توزیع و کاهش آب بدون درآمد شرکت آب‌وفاضلاب استان تهران در این رابطه به ایسنا توضیح داد: در شهر تهران هیچ برنامه‌ای برای ایجاد افت فشار و یا قطع آب نداریم، ممکن است باتوجه به مصارفی که مشترکان در روزهای پایانی سال دارند، مصرف آب افزایش یافته و تامین آب در طبقات بالا

وبگردی

ارسال نظر

 
.