زمان واریز حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح اعلام شد

اقتصاد 100-زمان واریز حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی بازنشستگان است.

 زمان واریز حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح اعلام شد

عدم افزایش حقوق بازنشستگان  به میزانی که معیشت ایشان به طور کامل تامین گردد از یکسو و   زمان پرداخت حقوق  در زمان‌های مختلف از سوی دیگر، مشکل اساسی بحث حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح است که  اندیشه معاصر  به محض اطلاع از زمان دقیق تر این خبر را بروز رسانی می کند.

برای آن دسته از عزیزانی که تاکنون حقوق آنان در بانک تجارت واریز می‌شده است؛ پیامکی (با مضمون تصویر فوق) مبنی بر افتتاح حساب جدید در بانک سپه توسط سازمان بازنشستگی ن.م ارسال شده است.

اخبار مرتبط:
  1. واریز حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح آذر ماه ۱۴۰۰ + نحوه دریافت فیش حقوقی
  2. حقوق مرداد بازنشستگان لشکری کی واریز میشود؟/ نحوه فیش حقوق بازنشستگان لشگری+دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با کد ملی
  3. زمان واریز حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح / افزایش حقوق بازنشستگان و کارکنان نیروهای مسلح سال ۱۴۰۲ / جزییات مهم از حقوق بازنشستگان در ۲۳ فروردین/ حقوق بازنشستگان لشکری کی واریز میشود

بنابراین دریافت کنندگان این پیامک باید هرچه زودتر به یکی از شعب بانک سپه(به دلخواه خود) مراجعه و برای شماره حساب اعلامی در پیامک، کارت عابربانک جدید دریافت نمایند تا در زمان پرداخت حقوق مردادماه درگیر مشکلات برداشت مبلغ از حساب بانکی خود نباشند.

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح/ نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح و جزئیات بیشتر از نحوه کار با سامانه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با  اندیشه معاصر  همراه باشید.زمان واریز حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح آبان ۱۴۰۲

بازنشستگان نیروهای مسلح (بازنشستگان لشکری) می‌توانند با مراجعه به سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح فیش حقوقی خودشان را دریافت کنند.

طبق قانون سه قشر بازنشسته در کشور وجود دارد: بازنشسته تامین اجتماعی، بازنشسته کشوری و بازنشسته لشکری.

۱- بازنشسته لشکری (بازنشسته نیروهای مسلح)، فردی است که در نیروهای مسلح کار کرده است.

۲- بازنشسته تامین اجتماعی،‌ فردی است که بیمه شده سازمان تامین اجتماعی بوده و به مدت ۳۰ سال حق بیمه خود را به این سازمان پرداخت کرده است.

۳- بازنشسته کشوری، فردی است که استخدام رسمی دولت بوده است.

بر اساس همین دسته‌بندی،‌ روشهای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان به صورت اینترنتی متفاوت است.

در این متن نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح (بازنشستگان لشکری) توضیح داده شده است.

برای دریافت فیش حقوقی باید مراحل زیر را انجام دهید:

۱: ابتدا وارد سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح به آدرس esata.ir شوید و در منوی سمت راست روی گزینه برگ حقوقی بازنشستگان کلیک کنید.

۲: با انتخاب گزینه برگ حقوقی بازنشستگان وارد صفحه زیر می‌شود. در این بخش بایستی کد شناسایی ۱۳ رقمی و کد امنیتی خود را وارد کنید.

نکته:نام کاربری عبارت است از «شماره شناسائی ۱۳ رقمی مندرج در فیش حقوقی» و رمز عبور عبارت است از «پنج رقم سمت راست کد ملی»، مگر اینکه تغییر داده باشید.

۳: در این مرحله برای دریافت فیش حقوقی، بایستی کد شناسایی ۱۳ رقمی و کد امنیتی را وارد کنید.

بازنشستگان نیروهای مسلح ساتا برای دریافت فیش حقوقی خود باید به سامانه ساتا مراجعه کنند. در ادامه نحوه ورود به سامانه ساتا توضیح داده شده و بازنشستگان نیروهای مسلح باید با ورود به سامانه ساتا به نشانی اینترنتی saba.esata.ir مراجعه نمایند تا بتوانند فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

برای ورود به بخش اعضاء: نام کاربری عبارت است از شماره شناسائی ۱۳ رقمی مندرج در فیش حقوقی و رمز عبور عبارت است از پنج رقم سمت راست کد ملی، مگر اینکه تغییر داده باشید. با در دست داشتن این اطلاعات میتوانید فیش حقوقی خود را دریافت نمایید.

بازنشستگان نیروهای مسلح (بازنشستگان لشکری) می‌توانند با مراجعه به سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح فیش حقوقی خودشان را دریافت کنند. برای ورود به سایت اینجا در اندیشه معاصر باشید.

سایت مشاهده

 

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح

مستمری بگیران تامین اجتماعی  نیروهای مسلح  برای  دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی  باید به سامانه ساتا مراجعه نمایند.
پس از عضویت در سایت، با استفاده از نام کاربری که همان شماره شناسایی ۱۳ رقمی ثبت شده روی  فیش حقوقی  و کلمه عبور که پنج رقم سمت راست  کد ملی  است، می توانید وارد صفحه صدور  فیش حقوقی  شوید.

منبع:عرشه آنلاین

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما