پیش فروش خودرو خارج از سامانه یکپارچه / این محصول را به صورت نقد و اقساط بخرید!

اقتصاد 100- مدیران خودرو جدیدترین محصول خود را به صورت نقد و اقساط در دسترس متقاضیان قرار می دهد. X33 کراس در دو مدل با گیربکس دستی و گیربکس اتوماتیک حدود اواسط زمستان در بازار حاضر خواهد شد

پیش فروش خودرو خارج از سامانه یکپارچه / این محصول را به صورت نقد و اقساط بخرید!

X33 کراس جدیدترین محصول برند MVM که توسط مدیران خودرو ، مونتاژ می شود در دسترس متقاضیان قرار گرفت.

مدیران فروش این خودروساز خصوصی برنامه ریزی کرده اند تا این خودرو را به صورت نقد و اقساطی در اختیار متقاضیان قرار دهند.

آن طور که در اطلاعیه فروش مدیران خودرو آمده است قیمت کارخانه ای X33 کراس با گیربکس اتوماتیک 897 میلیون تومان و قیمت X33 کراس با گیربکس دستی در مبدا حدود 800 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

تحویل خودروهای عرضه شده در این طرح فروش 90 روزه خواهد بود. مدیران خودرویی ها برای متقاضیان شرکت در این طرح فروش در صورت انصراف سود 12 درصدی سالیانه در نظر گرفته اند اما خبری از جریمه دیرکرد برای این طرح فروش نیست. بنابراین چنانچه مدیران خودرو در تحویل X33 های کراس تاخیری داشته باشد، جریمه ای به ثبت نام کنندگان پرداخت نخواهد کرد.

آن دسته از متقاضیانی که علاقمند هستند تا خودروی مورد نظر خود در این طرح فروش را قسطی خریداری کنند باید 50 درصد قیمت کارخانه ای خودرو را به عنوان پیش پرداخت به حساب مدیران خودرو واریز کنند.

این خودروساز خصوصی برای اینکه دل متقاضیان خرید قسطی را به دست بیاورد، الباقی قیمت خودرو را در قالب اقساط  و به صورت منعطف در بازه زمانی 12 ماهه تا 60 ماهه، بسته به نظر متقاضی دریافت خواهد کرد. سود تسهیلات پرداخت شده به مشتریان 23 درصد در نظر گرفته شده است.

X33 کراس با گیربکس اتوماتیک در سه رنگ سفید اسپرت، مشکی و نوک مدادی اسپرت به متقاضیان واگذار خواهد شد. دیگر خودروی حاضر در این طرح فروش، یعنی X33 کراس با گیربکس دستی نیز در سه رنگ سفید، نوک مدادی و مشکی قابل خریداری است.

این شیوه فروش قسطی آن هم برای جدیدترین محصول مدیران خودرو می تواند سوپرایزی از سوی این خودروساز خصوصی برای مشتریان باشد تا آنها را برای در اختیار گرفتن X33 کراس  سر ذوق آورد.

 

منبع:اکو ایران

وبگردی

ارسال نظر

 
.