اخبار افزایش قیمت درب کارخانه خودروچه اثری بر بازار خودرو گذاشت؟

اقتصاد 100-قیمت خودرو تحت تأثیر اخبار مربوط به افزایش قیمت درب کارخانه محصولات، چند روزی افزایشی بود؛ اما به دلیل ثباتی که نرخ ارز از خود نشان می‌دهد، قیمت‌ها نیز نتوانستند بیش از این افزایش یابند و با نبود تقاضا در بازار، سرانجام کاهشی شدند.

 اخبار افزایش قیمت درب کارخانه خودروچه اثری بر بازار خودرو گذاشت؟

افت قیمت، چه در محصولات داخلی و چه در محصولات مونتاژی کاملاً محسوس بوده و بازار، طبق پیش‌بینی روز گذشته عمل کرد.

 قیمت خودرو تحت تأثیر اخبار مربوط به افزایش قیمت درب کارخانه محصولات، چند روزی افزایشی بود؛ اما به دلیل ثباتی که نرخ ارز از خود نشان می‌دهد، قیمت‌ها نیز نتوانستند بیش از این افزایش یابند و با نبود تقاضا در بازار، سرانجام کاهشی شدند.

در بازار داخلی‌ها، قیمت خودرو کاهشی گزارش می‌شود.

کوییک S دنده دستی، هاچ‌بک اقتصادی سایپا محسوب می‌شود که تنها دو میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با قیمت ۳۴۳ میلیون تومانی خرید و فروش می‌شود.

شاهین G از سدان‌های لوکس شرکت سایپا بوده که با افت ۸ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به نرخ ۵۹۲ میلیون تومان رسیده و یکی از خودروهای ایرانی با بیشترین مقدار کاهش قیمت محسوب می‌شود.

پژو ۲۰۷i دنده‌ای که از هاچ‎‌بک‌های تولیدی ایران خودرو به‌شمار می‌رود، ۶ میلیون تومان کاهش قیمت دارد و به قیمت ۶۱۵ میلیون تومان خرید و فروش رسیده است.

پژو پارس LX TU۵ که از سدان‌های بازار محبوب بازار است، رکورددار بیشترین افت قیمت میان داخلی‌های بازار به‌شمار می‌رود. این خودرو با ۱۰ میلیون تومان افت قیمت، با نرخ ۶۲۶ میلیون تومانی معامله می‌شود.

قیمت خودروهای مونتاژی

بازار خودروهای مونتاژی نیز دچار افت قیمت هست.

جک J۴ کرمان موتور که از سدان‌های اقتصادی کرمان موتور به شمار می‌شود، رکورددار افت قیمت در بازار مونتاژی‌های بازار است. این خودرو با کاهش ۱۰ میلیون تومانی به قیمت ۷۳۰ میلیون تومان رسید.

هایما S۵ اتوماتیک ۶ سرعته یکی از کراس‌اوورهای مونتاژی ایران خودرو بوده که با ۱۵ میلیون تومان کاهش، به نرخ یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود

جک S۵ نیوفیس از کراس‌اوورهای محبوب بازار بوده که با افت ۱۵ میلیون تومانی، به نرخ یک میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان رسید.

فیدلیتی پرایم نیو ۵ نفره جزو معدود خودروهای بازار محسوب می‌شود که نسبت به روز گذشته گران‌تر شد. این خودرو از آغاز امروز، ۱۰ میلیون تومان بالاتر و با قیمت یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

منبع:اعتماد آنلاین

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.