نیسان وانت اکستند با طراحی جدید کابین داخلی روانه بازار می‌شود!

اقتصاد 100-نیسان وانت اکستند با طراحی داخلی جدید توسط زامیاد به‌زودی عرضه خواهد شد. نیسان آبی جدید در بخش خارجی همان نیسان آبی قدیم است، اما ظاهراً ایمنی آن افزایش یافته است.

نیسان وانت اکستند با طراحی جدید کابین داخلی روانه بازار می‌شود!

شرکت زامیاد به‌عنوان زیرمجموعه شرکت سایپا قصد دارد از مردادماه سال جاری تولید نیسان وانت اکستند را آغاز کند. به گفته شرکت مورد بحث، این نسخه از نیسان آبی مشهور از لحاظ ایمنی رانندگان یک قدم جلوتر از نسخه‌های قدیم قرار می‌گیرد. اما تغییرات دیگر این وانت نیسان مربوط می‌شود به بخش داخلی خودرو که شاهد کابینی جدید برای این محصول پرطرفدار هستیم اما در بخش بیرونی با همان ظاهر زمخت و همیشگی نیسان آبی طرف هستیم.

نیسان وانت اکستند با طراحی کابین جدید به‌زودی عرضه خواهد شد

سید محسن مرتضوی، مدیر عامل زامیاد با بیان اینکه شرکت زامیاد به منظور مشتری‌مداری، ارتقاء ایمنی و رفاه رانندگان، اقدام به طراحی و تولید وانت زامیاد (نیسان) جدید با نام اکستند کرده است،‌ افزود:

به منظور بهبود شرایط نشستن راننده و افزایش ایمنی خودرو یاد شده، طول کابین این محصول ۱۶ سانتی‌متر افزایش پیدا کرده که این افزایش فضا، باعث استفاده از صندلی‌های مجزا برای راننده و سرنشین با قابلیت تنظیم موقعیت صندلی و زاویه پشتی آن شده است؛ این امر توانسته میدان دید راننده و تسلط بر غربیلک فرمان را بهبود ببخشد. در راستای تحقق افزایش فضای کابین، قالب‌های بدنه این محصول، بازطراحی و نوسازی شده و همچنین تزئینات داخلی اتاق، کاملاً تغییر یافته است.

نیسان وانت اکستند با طراحی کابین جدید به‌زودی عرضه خواهد شد

مدیرعامل شرکت زامیاد در مورد دیگر مزایای این محصول نسبت به وانت زامیاد معمولی که از ابتدای مردادماه سال جاری تولید آن آغاز خواهد شد،‌ تصریح کرد: «با توجه به تفکیک صندلی‌های راننده و سرنشین، از فضای بین دو صندلی برای جانمایی کنسول استفاده شده است که این امر علاوه بر پرکردن فضای بین دو صندلی و زیبایی کابین، فضای کاربردی مناسبی را در اختیار راننده قرار می‌دهد. همچنین با توجه به پوشش فومی در کنسول، در صورت استفاده راننده از فضای کابین برای استراحت، یکپارچگی صندلی‌ها مشابه طرح قدیم نیسان (صندلی نیمکتی) فراهم می‌شود.» او افزود:

با آستر شدن بدنه و اتاق بار اکستند، مقاومت رنگ بدنه در مقابل خوردگی و ضربه افزایش قابل ملاحظه‌ای پیدا می‌کند. ضمن اینکه ثابت‌کننده‌های خط مونتاژ این محصول، نوسازی شده است که سبب کنترل دقیق‌تر فواصل و هم‌سطحی قطعات و همچنین موجب بهبود توازن دَرها، تغییر طرح نوار آب‌بندی دور دَرها و در نهایت جلوگیری از نفوذ آب می‌شود.

مرتضوی خاطرنشان کرد: «وانت نیسان اکستند تولیدشده می‌تواند مبنای تغییر طرح‌های آتی از جمله تغییر چراغ‌های جلو، جلو پنجره، سپر و … باشد.»

گفتنی است، طراحی و تولید تزئینات داخلی محصول وانت زامیاد (نیسان) جدید، شامل پوشش سقف، پوشش دیواره پشتی، کاور ستون‌ها، کاور زیر داشبورد، کف‌پوش و کاور دسته دنده است، ضمن اینکه در تولید تزئینات داخلی از مواد منطبق با استانداردهای روز، به‌ویژه استانداردهای ایمنی مربوط به مقاومت در برابر UV و عدم انتشار شعله استفاده شده است.

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما