با این اتفاق قیمت مرغ و گوشت به زمین می خورد !

اقتصاد 100-معاون اول رئیس‌جمهور از شهر پروتئین شباهنگ، مرکز عرضه مستقیم محصولات پروتئینی در منطقه کهریزک تهران بازدید کرد و سپس با حضور در یکی از فروشگاه های بزرگ زنجیره ای روند توزیع و فروش اقلام پروتئینی را مورد بررسی قرار داد.

با این اتفاق قیمت مرغ و گوشت به زمین می خورد !

محمد مخبر بعدازظهر امروز (پنج شنبه) با همراهی وزیر جهاد کشاورزی جهت نظارت میدانی بر نحوه توزیع گوشت، مرغ و تخم مرغ در استان تهران به منطقه کهریزک رفت و در مجتمع سردخانه های گوشت و مرغ شباهنگ که بیش از ۱۵ هزار تن ظرفیت دارد، حاضر شد تا وضعیت ذخیره پروتئینی استان های تهران، قم و البرز را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد.

بازدید از انبارهای منفی چهل درجه، خطوط قطعه بندی و بسته بندی و کامیون های حمل بهداشتی گوشت و مرغ قسمت های مختلف این مجتمع بزرگ سردخانه ای بود که نحوه فعالیت و کارکرد آنها توسط مدیران حاضر برای معاون اول رئیس‌جمهور تشریح شد.

دکتر مخبر با حضور در بخش های جدید و در حال ساخت این مجتمع از حمایت و پشتیبانی دولت برای گسترش و توسعه اینگونه مجتمع ها و باراندازهای بزرگ نگهداری، عرضه و توزیع اقلام پروتئینی در اطراف شهر تهران خبر داد و اظهار امیدواری کرد با تکمیل، تجهیز و بهینه سازی این مراکز بتوان بخشی از فعالیت های مجتمع های عرضه در داخل شهر تهران را به این اماکن منتقل کرد.

دکتر مخبر پس از این بازدید، در یکی از  فروشگاه های زنجیره ای  بزرگ شهر تهران حاضر شد که اقلام پروتئینی خود را از این گروه مراکز تامین می کند.

وی با بازدید از بخش های مختلف فروش این فروشگاه اعم از مواد پروتئینی، بهداشتی، خوراکی و... وضعیت فراوانی و قیمت اقلام و کالاها را مورد بررسی قرار داد و برخی کمبودها را به مدیران فروشگاه گوشزد کرد.

وی در ضمن این بازدید با تعدادی از شهروندان تهرانی حاضر در فروشگاه نیز به گفتگو پرداخت و برخی گلایه های آنها را از مسئولان فروشگاه و مدیران وزارت جهاد کشاورزی پیگیری کرد و خواستار رسیدگی و رفع آنها شد.

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما