خودرو دوباره گران شد + جدول جدیدترین قیمت‌ ها

روند کاهشی قیمت خودرو که از ابتدای هفته جاری آغاز شده بود، امروز متوقف شد و اکثر خودروهای موجود در بازار در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت‌ها را تجربه کردند.

خودرو دوباره گران شد + جدول جدیدترین قیمت‌ ها

بررسی نوسنات قیمتی حاکی از افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته است، به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۵۱ سال ۱۰۰ آن از ۲۵۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۶۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۲۶۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۷۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای دنا نیز در این مدت افزایش قیمت‌ها را تجربه کردند، به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۵۷۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۵۹۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۶۳۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۶۶۰ میلیون تومان رسیده‌است.

در بین خودروهای سمند نیز مدل EF۷ سال ۱۳۹۹ در ۲۴ ساعت گذشته ۵ میلیون تومان گران شده‌است و در حال حاضر ۴۹۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده‌است:

خودرو گران شد/ جدول قیمت‌ها

۲۲۳۲۲۷

 

وبگردی

ارسال نظر

 
  • ناشناس ارسالی در

    به محض اینکه قیمت یه کالایی می خواد ارزون بشه، یه نفر از یکی از وزارت خونه ها مصاحبه می کنه و یه مطلبی رو میگه که نذاره قیمت بیاد پایین. این مشکوک نیست؟ تعارض منافع نیست؟ خودرو داشت ارزون میشد، یه نفر مصاحبه کرد گفت دلاریه!!!! هر ایرانی باید یک صفحه اموال داشته باشه ،چه مسئول باشه چه یه شهروند ساده تا نتونه اقتصاد رو دنبال خودش بکشه.

.