سورپرایز جدید دولت برای این افراد/ خرید اقساطی کالا و خودرو با تخفیفات ویژه

اقتصاد 100- حیدر مرادی؛ مدیرعامل شرکت مَ‌کارت (هنرکارت) درباره مزایای هنرکارت اظهار کرد: هنرمندان پس از عضویت در صندوق اعتباری هنر می‌توانند هنرکارت دریافت کنند.

سورپرایز جدید دولت برای این افراد/ خرید اقساطی کالا و خودرو با تخفیفات ویژه

  یکی از تأکیداتی که همواره داشته‌ایم، هویتی بودن هنرکارت است و در این راستا، یک ویژگی ظاهری که این کارت دارد و بانک مرکزی مجوز آن را فقط به هنرکارت داده، این است که روی این کارت بانکی ، اجازه چاپ اطلاعات هنرمند از جمله اسم و فامیل و رشته هنری به زبان فارسی و انگلیسی داده شده و پشت آن نیز ذکر شده است که "فرد دارای این کارت جزو جامعه هنری و فرهنگی ایران است".

مدیرعامل شرکت مَ‌کارت ادامه داد: جدای از ویژگی هویتی، ما یک سری خدمات و تخفیفات را روی این کارت اعمال کرده‌ایم که هنرمندان می‌توانند برای خرید مایحتاج خود از آن استفاده کنند. این خدمات و تخفیفات شامل دو بخش است. یک بخش آن بازگشت نقدی است؛ یعنی بر اساس میزان تراکنش و مبلغی که در این حساب وجود دارد، از 0.75 تا 1.5 درصد مبلغی که هنرمندان با هنرکارت از هر دستگاه کارتخوان فروشگاه‌ها خرید کرده‌ باشند، دوشنبه هفته آینده به حساب آن‌ها بازمی‌گردد. میزان این بازگشت نقدی، بستگی به سطح کارت هنرمندان (آبی، نقره‌ای، طلایی و پلاتینیوم) دارد. علاوه بر این، دارندگان هنرکارت می‌توانند در مراکز طرف قرارداد نیز از 5 تا 100 درصد بازگشت نقدی داشته باشند.

وی افزود: بخش دیگر خدمات ما، در فروشگاه آنلاین مَ‌کارت متمرکز شده است؛ در این فروشگاه، امکان خرید انواع خدمات و کالاها با تخفیفات ویژه برای هنرمندان یا به صورت اقساطی فراهم شده است.

مرادی یادآور شد: ما در راستای فعالیت این فروشگاه ویژه هنرمندان و برای ارتقای سطح خدمات هنرکارت، در حوزه‌های معیشتی، درمان و سفر تمرکز داریم. در این سه حوزه، با شرکت‌های مختلفی در حال مذاکره هستیم و اگر بتوانیم به عنوان نماینده هنرمندان، از آنها تخفیف و یا شرایط پرداخت مناسب بگیریم، با این شرکت‌ها توافق می‌کنیم. به عنوان مثال، ما چند ماه پیش خودرو جک J4 را عرضه کردیم که شرایط خیلی خوب و تخفیف مناسبی برای هنرمندان داشت.

مدیرعامل شرکت مَ‌کارت ادامه داد: در حال حاضر، نیز در حال عرضه دوچرخه و موتورسیکلت با شرایط ویژه اقساط بدون سود برای هنرمندان هستیم. پیش‌تر نیز بسته خواربار را ارائه کردیم که استقبال خوبی از آن شد و به دنبال این هستیم که با اصلاح و بهینه‌سازی روندها باز هم این کار را انجام دهیم.

مرادی در ادامه با اشاره به اینکه فروشگاه آنلاین مَ‌کارت می‌تواند فضای مناسبی برای عرضه محصولات و خدمات هنرمندان باشد، تصریح کرد: ما در راستای دستیابی به هدف «از هنرمندان برای هنرمندان»، فرصتی ایجاد کرده‌ایم که هنرمندان نیز بتوانند محصولات خود را در این فروشگاه عرضه کنند. هم اکنون نیز در حال همکاری با برخی هنرمندان هستیم و تجربه خوبی در این زمینه ایجاد شده است.

وی تأکید کرد: ما دو شرط بهترین قیمت و بهترین کیفیت‌ را در قراردادهایمان داریم و بنابر تعهدی که به هنرمندان عزیز داریم، از این دو اصل عدول نخواهیم کرد.

مرادی درباره سطح کارت نیز توضیح داد: هنرکارت دارای 4 سطح آبی، نقره‌ای، طلایی و پلاتینیوم است. سطح هنرکارت هنرمندان در ابتدا، آبی است و به مرور زمان، بر اساس تعداد و میزان تراکنش و مبلغ رسوب حساب بانکی، سطح کارت ارتقا پیدا می‌کند. کارت  آبی 0.75 درصد، نقره‌ای 1 درصد، طلایی 1.25 و پلاتینیوم یک و نیم درصد بازگشت نقدی دارد.

مدیرعامل مَ‌کارت با اشاره به دیگر مزایای ارتقای سطح کارت گفت: به عنوان مثال، دارندگان هنرکارت که سطح طلایی هستند، در روز تولد خود هدیه دریافت می‌کنند و یا می‌توانند از یک سری خدمات رایگان بانک عامل مانند ترانسفر فرودگاهی، اقامت نیم‌بها و... استفاده کنند.

منبع:فردانیوز

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما