یارانه خودرویی جدید از راه رسید + جزئیات

اقتصاد 100- بیش از ۴٠ درصد برق تولیدی کشور در فصل گرم توسط کولرها مصرف می‌شوند که این میزان مصرف، از کل ظرفیت تولیدی نیروگاه‌های موجود در کشورهای همسایه شمالی ایران بیشتر است.

یارانه خودرویی جدید از راه رسید + جزئیات

پویش با انرژی با هدف مشارکت هر چه بیشتر مردم در جریان‌سازی فرهنگی برای بهبود روش‌های مصرف برق به عنوان یک انرژی گرانبها در جامعه راه‌اندازی شده است و به مشارکت کنندگان در این پویش جوایز ارزشمندی از جمله ٣٠٠ خودرو و هزاران کمک هزینه خرید لوازم خانگی، برقی و الکترونیکی به قید قرعه اهدا می‌شود. همچنین تخفیف در قبوض برق افراد دارای صرفه جویی به صورت قطعی تا سقف رایگان شدن قبض اعمال می‌شود.

محمد خدادادی در خصوص این که مشترکان چطور می‌توانند مصرف برق خود را مدیریت کنند تا علاوه بر مشارکت در کاهش مصرف شبکه سراسری و کمک به بخش‌های مولد کشور، از جوایز ارزنده پویش با انرژی بهره‌مند شوند، گفت: مشترکان هر استان وابسته به اقلیم از وسایل سرمایشی متفاوتی استفاده می کنند. در پویش با انرژی نیز، مشترکان هر استان با یکدیگر رقابتی سازنده برای کاهش مصرف برق خواهند داشت. در این زمینه، در مناطق عادی کشور، تعویض پوشال، عایق کاری کانال کولرهای آبی و نصب سایه بان بر روی آنها باعث خواهد شد تا ضمن بهبود خنک کنندگی کولر آبی، نیاز به استفاده از دور تند نباشد و صرفه‌جویی ارزشمندی محقق شود. در مناطق گرمسیر شمال و جنوب کشور نیز قراردادن کولرهای گازی روی دمای آسایش ٢۴ درجه، خاموش کردن کولرهای اضافی و درزگیری مناسب درب و پنجره‌ها باعث تحقق صرفه‌جویی چشمگیری خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: مشترکان خانگی به روش‌های زیر می توانند در پویش با انرژی عضو شده و با عمل به راهکارهای ارائه شده در آن، واجد شرایط شرکت در قرعه کشی جوایز ارزشمند پویش شده و از هزاران جایزه ارزشمند آن بهره مند شوند:

منبع:سرانه

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما