خبر مهم برای دارندگان شناسنامه قرمز / ضرب الاجل برای 34 میلیون ایرانی!

اقتصاد 100- مهدی ژاله چیان روز چهارشنبه افزود: با اقدامات انجام گرفته زیرساخت‌های لازم برای شروع اجرای این طرح در استان فراهم شده است.

خبر مهم برای دارندگان شناسنامه قرمز / ضرب الاجل برای 34 میلیون ایرانی!

 از این پس تمامی درخواست‌های تعویض و صدور المثنی شناسنامه در زنجان، در مرکز استان چاپ و به آدرس متقاضیان ارسال خواهد شد.

به گفته این مسوول، در این طرح، دفاتر پیشخوان مکلف هستند قبل از اخذ درخواست، از صحت آدرس مراجعه کنندگان اطمینان حاصل کنند. همچنین دفاتر باید در صورت مغایرت آدرس آخرین آدرس محل سکونت افراد را در سامانه ncr.ir به روز رسانی سپس درخواست تعویض یا المثنی شناسنامه را از متقاضیان اخذ کنند.

مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: پس از اخذ درخواست و تائید توسط مامورین کنترل ثبت احوال استان، درخواست به صورت الکترونیکی به مرکز چاپ شناسنامه مستقر در مرکز تجمیع و صدور، ارسال و شناسنامه جدید پس از چاپ، پاکت گذاری و توسط مامورین شرکت پست درب نشانی، تحویل متقاضیان خواهد شد.
وی با بیان اینکه با برنامه ریزی انجام گرفته عملیات چاپ و صدور شناسنامه متمرکز در زنجان تا یک هفته آینده آغاز می‌شود، اظهار داشت: تلاش می شود برای جامعه هدف تعویض شناسنامه در مدت زمان کوتاهی انجام گیرد.

ژاله چیان خاطرنشان کرد: در این راستا و برای پیشبرد بهتر کارها شمار دفاتر پیشخوان ارایه دهنده این خدمت در استان ۱۰۰ درصد افزایش خواهد یافت که این امر سهم بسزایی در خدمات رسانی مطلوب به هم استانی ها خواهد داشت.

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما