همستر کمبات چطور قیمت نات کوین را بالا کشید؟

اقتصاد 100- ارز دیجیتال نات کوین (NOT) از زمان عرضه خود توجه زیادی را به خود جلب کرده و به طور مداوم در رتبه‌های نخست فهرست ارزهای دیجیتال پرطرفدار و ترند در سایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) قرار داشته است.

همستر کمبات چطور قیمت نات کوین را بالا کشید؟

اکنون این ارز دیجیتال با رشد چشمگیر اخیر خود توانسته نظر فعالان بازار را بیش از پیش به خود معطوف کند.

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، قیمت نات کوین در 24 ساعت گذشته بیش از 62 درصد افزایش یافته و اکنون در محدوده قیمتی 0.0197 دلار معامله می‌شود.

این کوین مبتنی بر تلگرام ( مانند همستر کمبت) صبح امروز اوج قیمتی تاریخی جدیدی را به ثبت رساند و رکورد جدید 0.02088 دلاری را از آن خود کرد، هرچند که حدود 8 درصد از اوج آن کاهش یافته است.

ارزش بازار نات کوین در حال حاضر به 2.03 میلیارد دلار رسیده است و به رتبه 57 برترین ارزهای دیجیتال در بازار دست یافته است.

گفتنی است که نات کوین در هفته گذشته رشد خیره‌کننده 292 درصدی را تجربه کرده که نشان‌دهنده افزایش چشمگیر علاقه سرمایه‌گذاران و فعالیت بازار است.

قیمت این ارز دیجیتال در محدوده 0.0049 تا 0.02 دلار در نوسان بوده است.

گفتنی است که حجم معاملات این توکن در 24 ساعت اخیر نیز با 2.07 میلیارد دلار در رتبه ششم بازار قرار دارد و رشد 270 درصدی نسبت به روز قبل را نشان می‌دهد.

Hamster با نماد اختصاری HAM یک ارز دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 4.6 میلیون دلار، در رتبه 1432 است اما دامیننس Hamster در حال حاضر 0 درصد است. هر واحد از Hamster در این لحظه قیمت 0.000000001 دلار دارد.

به گزارش کوین رپابلیک (The Coin Republic)، شاخص‌های مشارکت اجتماعی نات کوین رشد قابل‌توجهی را نشان می‌دهند. شاخص دامیننس اجتماعی این ارز دیجیتال از 40 درصد به 56 درصد و شاخص حجم اجتماعی آن از 164 به 289 در یک روز افزایش یافته است.

این معیارها بیانگر افزایش فعالیت جامعه کاربری، محبوبیت و تقاضا برای خرید نات کوین هستند. افزایش در این شاخص‌ها نشان‌دهنده مشارکت فزاینده جامعه کاربران است که می‌تواند منجر به افزایش تقاضا بیشتر برای نات کوین شود.

نات کوین با رشد چشمگیر اخیر خود، نشانه‌های مثبتی از جمله افزایش محبوبیت در میان کاربران، بهبود شاخص‌های اجتماعی و سیگنال‌های تکنیکال صعودی را از خود بروز داده است.

رشد بیش از 150 درصدی قیمت در هفته گذشته و امکان صعود تا محدوده 0.1 دلار، چشم‌انداز امیدوارکننده‌ای را برای سرمایه‌گذاران ترسیم می‌کند.

اگرچه این ارز دیجیتال در کوتاه مدت ممکن است دستخوش اصلاح قیمت شود، اما در میان مدت و بلندمدت پتانسیل خوبی برای رشد دارد.

اقدامات جبرانی صرافی بای‌بیت نیز می‌تواند به حفظ اعتماد کاربران و ثبات بازار کمک بیشتری کند.

منبع:اعتماد آنلاین

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما